GOODLIFE sporto vadovas Andrius: 2017 būsime dar aktyvesni

Treniruotės | 2017.01.31

„Goodlife” klubo asmeninis treneris Andrius Česnauskas ilgą laiką padėjo jums siekti savų tikslų ir buvo subūręs stipriausiųjų bei atletiškiausiųjų grupę, kuriai negailėjo sportiškų iššūkių. Nuo sausio 1 dienos jis dar ir „Goodlife” sporto vadovas, formuosiantis sportiškąją klubo strategiją. Apie tai, kas naujo laukia 2017-aisiais ir kalbamės su Andriumi.

Vienas svarbiausių jau praėjusių metų įvykių „Goodlife” – klubo atsinaujinimas. Klubas tapo didesnis, o jo erdvės kokybiškesnės ir funkcionalesnės. Grupinių treniruočių mėgėjai jau įvertino vieną geriausių grupinių treniruočių zonų Pabaltijyje – Body design erdvę su įspūdingo dydžio LED ekranu ir šviesų sistema. Tuo pačiu padidėjo ir grupinių užsiėmimų skaičius. Dabar klube vyksta net 70 grupinių užsiėmimų per savaitę, tad kiekvienas gali surasti sau tinkamą tiek pagal laiką, tiek pagal tipą. Andrius pabrėžia, kad tai tik pradžia, šių metų tikslas – dar labiau profiliuoti grupinių treniruočių sales, jas maksimaliai pritaikyti treniruočių tipui, stiliui: „Salių profiliavimas – viena iš pasaulinių tendencijų. Daugelis klubų turi tik vieną, geriausiu atveju dvi sales, kuriose vyksta tiek funkcinės treniruotės, tiek joga. Mes matome poreikį savo sales profiliuoti, sukurti skirtingiems užsiėmimams skirtingas erdves, atmosferą, pojūčius, patirtį.” Taip pat padidėjus klubui atsirado galimybė įsirengti multifunkcinę rato treniruočių sistemą. Šio treniruoklio pagalba Synergy Fit treniruotės tapo dar įdomesnės, įvairesnės ir suteikiančios galimybę išbandyti tai, ko dar neteko.

Smagu girdėti, kad grupinių treniruočių poreikis auga. O kokie pokyčiai stebimi asmeninių treniruočių segmente? „Goodlife” sporto vadovas ir čia mato augantį susidomėjimą bei poreikį. Jis neabejoja, kad asmeninių trenerių paslaugas rinktųsi dar daugiau klientų, tačiau juos stabdo – kaina. Būtent tokiems žmonėms Andrius rekomenduoja alternatyvą: „Tiems, kam asmeninio trenerio paslaugos per brangios, norime pasiūlyti treniruotes mažose grupėse iki 10 žmonių. Tai tarpinis variantas tarp individualių grupių (4-5 žmonių) ir grupinių treniruočių (20-40 žmonių). Mažoje grupėje užtikrinamas didesnis trenerio dėmesys, specializuotos individualios programos, progreso stebėjimas ir krūvio parinkimas treniruočių metu. Dabar labai aiškiai matome tokių mažų jogos grupių ir funkcinių treniruočių poreikį – žmonės nori sistemingo ir nuoseklaus progresavimo, daugiau individualumo ir asmeninio dėmesio, kurio grupinio užsiėmimo metu treneris negali skirti.”

Grupinėse treniruotėse iš ties niekas nestebi jų lankančių žmonių progreso, nepateikia tikslo siekimo plano. Šiuo atveju, trenerio tikslas bus – kiekvieno kliento rezultatai.

Visi šie, aukščiau išvardinti, pokyčiai iš dalies padiktuoti klubo narių aktyvumo, jų bendravimo specifikos. Jau kurį laiką stebime, kaip klube ima formuotis tam tikros sportiškos ir aktyvios bendruomenės. „Grupinėse treniruotėse besilankantys žmonės turi savo bendraminčių grupeles, kuriose dalijasi patirtimi, sunkumais, motyvacijomis,” – teigia Andrius. – „Mūsų tikslas tas bendruomenes dar labiau stiprinti. Sporto klubas jau nėra tik vieta pasportuoti. Tai bendruomenė, kurioje galima įžvelgti besiformuojančias mažesnes bendruomenes ir būrelius. Tad norime jiems palengvinti bendravimą bei susisiekimą tarpusavyje kurdami „Klubą klube”. Tai nebus tik fizinė erdvė, tęsia treneris, bet ir bendravimo platforma. Beje, pastaroji tik dalis specialios „Goodlife” interaktyvios programėlės, kurios starto laukiama su nekantrumu.

Ši programėlė bus pirmoji Lietuvoje su tokiomis plačiomis galimybėmis. Andrius nestokoja entuziazmo: „Programėlės galimybės didelės, tad atskirus elementus pradėsime integruoti palaipsniui. Pirmas žingsnis – ketvirtinių susitikimų su treneriais rezutatai nuo šiol suguls į elektroninę erdvę. Bus lengviau valdyti duomenis ir stebėti jų kaitą.” Šios programėlės dėka nariai gaus dar daugiau asmeninių trenerių dėmesio, galės bendrauti, kelti nuotraukas, stebėti savo progresą. Treneriai galės priskirti iššūkius: svorio metimo/auginimo, nueitų žingsnių, padarytų atsispaudimų ir pan. Kiekvienas narys taip pat galės atlikti savo kūno analizę savarankiškai – tam nebereikės trenerio, pakaks telefono, į kurį duomenis perduos specialios svarstyklės – taip galėsite sekti savo pokyčius, o treneris galės objektyviau vertinti jūsų pasiekimus. Matavimus galėsite daryti kada panorėję, nebereikės laukti trijų mėnesių. O jūsų treneris visus rezultatus matys programėlėje ir nuotoliniu būdu galės konsultuoti. Taip pat atsiras registracija į grupinius užsiėmimus. Yra tokių populiarių užsiėmimų, į kuriuos žmonės renkasi net 20 min. anksčiau, kad užsiimtų vietą, nuo šiol pakaks rezervuoti vietą programėlės pagalba.

Laukia įdomūs ir aktyvūs metai – parleiskite juos kartu su „Goodlife”.

Grįžti į blogą