Geras startas – pirmas žingsnis į sėkmę

Sveikata | 2016.01.05

Mes žinome, kaip sunku yra pradėti sportuoti ir keisti gyvenimo būdą, mes matome, kaip nelengva pasirinkti tinkamą kelią tikslams siekti ir eiti juo vienam. Nelengva ir atrasti jėgų bei motyvacijos nesustoti, kai sunkus darbas neneša trokštamų rezultatų, taip, sporto salėje niekada nebūna lengva, tačiau mes esame įsitikinę, kad su „Goodlife” komandos palaikymu kelias į sėkmę gali būti kur kas smagesnis ir lengvesnis. Tad po dviejų metų darbo, po pokalbių, stebėjimų ir kartu su visais išlieto prakaito sporto salėje šiandien jums galime pasiūlyti PIRMŲJŲ ŽINGSNIŲ programą.

Sukūrėme ją tikėdami, kad sveikas ir tinkamas startas yra svarbiausias žingsnis siekiant apčiuopiamų rezultatų. Ši programa nemokama – ją dovanojame visiems įsigijusiems „Goodlife” narystę. Ši programa leis ne tik ramiai, užtikrintai ir be streso pradėti pirmuosius žingsnius savęs tobulinimo link, bet ir garantuos profesionalią priežiūrą visus metus. Tad tai ne tik  pirmųjų žingsnių, bet ir rezultatų siekimo programa.

PIRMŲJŲ ŽINGSNIŲ programos paslaugų pakete rasite: asmeninį trenerį, asmenines treniruotes ir išsamų testavimą keturis kartus per metus, individualią treniruočių programą, reaguojančią į jūsų pasiektus rezultatus, mitybos konsultaciją ir individualų mitybos planą, patarimus bei atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.

Jau įsitikinome, kad vienas itin svarbus momentas maratone į sėkmę – „angelas sargas” (treneris) ir asmeninio tobulėjimo planas. Šiuo metu „Goodlife” sporto klube dirba beveik dvidešimties specialistų komanda ir ji yra pasirengusi pagelbėti visiems, nepriklausomai nuo individualių tikslų ir siekių. Tad jei norite pradėti sportuoti, bet delsiate, nes nežinote nuo ko pradėti – tiesiog ateikite. Jūsų lauks asmeninis treneris, pagalbininkas ir konsultantas, tad visada žinosite ką, kodėl, ir kaip daryti. Treneris atliks pirminį testą bei toliau stebės jūsų progresą. Keturis kartus per metus būsite apžiūrėtas ir įvertintas profesionalios trenerio akies, o tai reiškia, kad ir treniruočių programa keisis priklausomai nuo jūsų tobulėjimo. 

Pirmos treniruotės metu kiekvieno pasiryžusio sportuoti laukia išsamus testas. Pastarąjį sudėliojo ir ištobulino „Goodlife” trenerių komanda. Būtent šis testas suteikia reikalingiausią informaciją, kurią privalome žinoti apie žmogų prieš jam pradedant sportuoti. Tai tuo pačiu ir priemonė rezultatams matuoti. Kaip sako „Goodlife” akademijos vadovas Donatas Klimašauskas: „Jei neįvertini rezultatų, tu tik spėlioji”. Jau įsitikinome, kad viską reikia pamatuoti ir iš kiek įmanoma įvairesnių požiūrio taškų. Tad kiekvieno atvykusio į pirmąją treniruotę laukia kūno sudėties analizė bei fizinės būklės įvertinimas (ištvermės, lankstumo, liemens raumenų pajėgumo bei bazinių judesių testai). Būten pagrindinių, bazinių judesių testas yra vienas svarbiausių. Gyvenimo būdas daro daug meškos paslaugų, tad daugelis bazinių judesių šiuolaikiniam žmogui tapo sunkiai atliekami. Būtent pažintis su baziniais judesiai bei bandymas juos įvaldyti tampa pirmuoju sunkiu iššūkiu.

Testas be abejo turės įtakos ir tam, ką toliau žmogus veiks sporto klube. Po testavimo treneris kiekvienam sudaro įvadinę treniruočių programą. Programa pritaikyta kiekvienam žmogui ir joje nurodyti tiek judesiai apšilimui, tiek pagrindinės treniruotės pratimai. Treneris parenka tokį pratimą, kuris leistų tobulėti ar taisyti tam tikras problemas. Ši įvadinė programa yra individuali, ji nėra šabloniška ir leidžia lanksčiai individualizuoti visą judesių seką. Programa koreguojama kas tris mėnesius, tai yra, po kiekvieno tarpinio testavimo.

Kad sportas netaptų rutina, siūlome sportinį meniu paįvairinti ir grupiniais užsiėmimais. O jei norisi dar daugiau individualaus dėmesio, rekomenduojame programą ASMENINIS PLANAS. Tai individuali programa bei dvi individualios treniruotės su asmeniniu treneriu. Nemažai mūsų klientų ir toliau renkasi tobulėjimo kelią prižiūrint asmeniniam treneriui, tačiau tiems, kam šis kelias yra per brangus, siūlome galimybę sportuoti MAŽOSE GRUPĖSE. Šių užsiėmimų idėja yra sudaryti sąlygas 3-5 žmonėms dirbti kartu pagal individualias programas prižiūrimiems asmeninio trenerio. Sportas mažose grupėse nėra tiesiog mažesnis grupinis užsiėmimas kai visi atlieka tuos pačius trenerio rodomus pratimus, tai treniruotė, kurios metu žmonės dirba pagal savo individualias programas ir dalijasi vienu treneriu.

Dar viena naujovė „Goodlife” sporto klube – mitybos konsultacijos. Visi žino, kad sėkmingų pokyčių formulė atrodo maždaug taip: 70 % mityba ir 30 % sportas. Visus savo darbo metus sulaukdavome klausimų apie sveiką ir subalansuotą maistą. Treneriai, kiek leidžia jų kompetencija, stengdavosi patarti, tačiau jie nėra profesionalūs dietistai. Tokių specialistų poreikį atskleidė ir didžiulio dėmesio sulaukusios paskaitos apie mitybą. Dar vienas signalas, kad mums reikia mitybos profesionalų buvo ir mūsų klientų „Sėkmės istorijos”, akivaizdžiai įrodžiusios, kad greta sporto visada koja kojon turi žengti ir teisinga mityba. Šiandien savo komandoje turime du mitybos specialistus, kurių tikslas nėra vien tik sudarinėti kasdienius meniu. Pagrindinis jų tikslas – išmokyti sąmoningai rinktis sveiką subalansuotą maistą, o taip pat išmokyti įvairovės bei improvizacijos. Kiekvienas, įsigijęs „Goodlife” narystę gauna nemokamą mitybos specialisto konsultaciją – tai maitinimosi anamnezė leidžianti specialistui susipažinti su žmogaus maitinimosi įpročiais bei įvadinis mitybos planas.

Tikime jūsų sėkme ir kviečiame sportuoti kartu. Užsukite pasižiūrėti, kaip mes sportuojame ir kuo gyvename, įsigykite metinę narystę ir išbandykite nemokamą PIRMŲJŲ ŽINGSNIŲ programą, leisiančią ne tik lengviau ir sveikiau startuoti, bet ir padėsiančią tobulėti kelyje nuo pradinuko iki atleto. Tad susitikime sporto salėje!

Grįžti į blogą