BODY BALANCE – subalansuokite kūną ir sielą

Treniruotės | 2017.03.14

Tai Či nepastebimai pereina į jogą, tada dar šiek tiek pilateso, balanso, jėgos, tempimo ir visiškas atsipalaidavimas. Ši treniruotė lyg įtraukiantis šokis, sukomponuotas iš geriausiai kūną pažadinančių, atveriančių judesių ir nuostabios muzikos. Kiekvienas muzikinis takelis diktuoja vis kitą tempą, ritmiką, judesio stilių – tad patirsite visko, nuo susikaupimo reikalaujančio stovėjimo ant vienos kojos iki dinamiškų judesių kompozicijų, nuo prakaitą spaudžiančio raumenų stiprinimo iki nirvana dvelkiančio absoliutaus atsipalaidavimo. Visa ši puokštė skirtingų potyrių ir yra Body Balance treniruotės esmė ir išskirtinumas. „Ši harmoningai subalansuota treniruotė – geriausias būdas pradėti arba vainikuoti dieną” – žada trenerė Ramunė Supranavičienė ir kviečia detalesnei pažinčiai su Body Balance.

Ar šią treniruotę klubo klientai jau pamėgo? Dėl kokių priežasčių renkasi būtent ją? Kas aistringiausi jos gerbėjai?

Išties, ši treniruotė populiarumu nesiskundžia. Tie, kurie atėjo, pabandė, noriai lankosi ir toliau. O renkasi šią treniruotę dėl jos universalumo, nes be tempimo ir atsipalaidavimo pratimų tenka nemažai paplušėti bei paprakaituoti. Tad ją įvertino ne tik jogos, pilateso ir kalanetikos mėgėjai, bet ir intensyviųjų jėgos treniruočių gerbėjai.

Kalbėdama su Body Balance treniruotės lankytojais supratau, kad jie džiaugiasi pagerėjusiu lankstumu, tiesesne nugara, sustiprėjusiu gebėjimu atsipalaiduoti ir pailsėti.

Koks šios treniruotės išskirtinumas, kuo ji skiriasi nuo jogos ar pilateso?

Body Balance išskirtinumas – graži ir vientisa choreografija, labai harmoningai apjungianti jogos, pilateso ir Tai Či elementus. Būtent vientisos choreografijos ir puikios muzikos dėka stebiu kaip susikalba kūnas ir mintys, jaučiu, kaip išsiblaškę, savo mintyse paskendę žmonės susikaupia ir sutelkia dėmesį į judesius.

Ar kiekviena treniruotė vis kitokia? Kas jos ašis, svarbiausias akcentas?

Treniruotės programa keičiasi kas 3 mėnesius. Būtent per tokį laiką žmogus puikiai įsisavina choreografiją, išmoksta taisyklingai ir užtikrintai atlikti pratimus ir derinti juos su kvėpavimu. O treniruotės dėmesio centru įvardinčiau pilvo preso ir nugaros raumenų stiprinimą – būtent tai, kas padeda pagerinti laikyseną. Taip pat gerinamas ir sąnarių paslankumas, raumenų elastingumas, kūno plastika ir koordinacija.

Kas tave asmeniškai žavi Body Balance sistemoje? 

Man tai unikalus užsiėmimas, nereikalaujantis labai dideles fizinės jėgos ir ištvermės, tačiau nuosekliai lavinantis ir sustiprinantis kūną. Tai puikus pasirinkimas, norintiems sveiko judesio, kuriam skleistis leidžia teisingas kvėpavimas, koncentracija, jėga, koordinacija ir dėmesingumas.

Ar tai reiškia, kad treniruotė subalansuota visiems – nuo pradedančiųjų iki atletų?

Taip – ji skirta įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Pradedantiesiems tai puikus įvadas į kūno rengybą, o atletams – galimybė nepamiršti lankstumo ir koordinacijos.

Kai kurie bijo tokio tipo treniruočių, paremtų jogos tradicija. Jei jūs galvojate, kad nemokant jogos asanų bus labai sudėtinga, jūs nespėsit, nieko nepadarysit, labai klystate. Body Balance metu atliekamos nesudėtingos jogos pozicijos, siūlomos įvairios variacijos, tad tikrai nebūtina gilesnė pažintis su asanomis. Galbūt kaip tik Body Balance jus paskatins išbandyti jį įkvėpusius metodus.

Man dar labai svarbu, kad šioje treniruotėje žmogus pajaustų malonumą. Tik su malonumu atliekami judesiai sumažina stresą, padeda nusiraminti.

Grįžti į blogą