Asmeninis treneris Edvinas: sportas mano gyvenime jau nuo vaikystės!

Laisvalaikis | 2015.06.03

Asmeninis treneris Edvinas prie GOODLIFE komandos prisijungė dar neseniai, tad norėdami jį pristatyti kuo įdomiau, pakalbinome apie jo darbą, karjerą ir ateities planus. Susipažinkite!

„Sportas mano gyvenime atsirado dar vaikystėje, kuomet 3-ioje klasėje pradėjau užsiiminėti laisvosiomis imtynėmis. Imtynės mane žavėjo savo universalumu, tai buvo mano gyvenimo dalis. Jos atvedė mane iki sporto bakalauro studijų. Baigęs universitetą suvokiau, jog sportuodamas ir kaupdamas žinias, jas noriu perduoti ir kitiems. Taip tapau asmeniniu treneriu.”

Kokia Tavo treniravimo filosofija? Kokiomis metodikomis remiesi dirbdamas su klientais?

Mano klientas yra žmogus, besirūpinantis savimi, siekiantis sveikai maitintis, teisingai judėti bei tinkamai sportuoti. Šiuo metu visuomenėje matau daug žmonių, kuriems sunku atlikti tokias elementarias kasdienes užduotis kaip teisingas svorio atkėlimas nuo grindų, pritūpimas, todėl pirminis mano tikslas dirbant su klientais yra kiek įmanoma geriau atlikti kasdienėje veikloje pasitaikančias užduotis ir tik po to judėti prie sudėtingesnių judesio formų.

Kokias dažniausiai pasitaikančias klaidas daro pradedantys sportuoti žmonės?

Dauguma pradedančiųjų sportuoti žmonių imasi drastiškų priemonių. Pavyzdžiui siekiantys numesti svorio ima badauti ir sportuoti maksimaliu intensyvumu šitaip išsekindami savo organizmą. Sportuoti pradeda pagal savo išgalvotą programą ir, jei sportuoja vieni, daro begalę techniškai netaisyklingų judesių, kurie atneša daugiau žalos nei naudos jų kūnui. 

Kaip atrodo tavo tipinė individuali treniruotė?

Pradžioje visada būna paprasčiausia pramankšta, kurios dėka pakyla kūno temperatūra, sušyla raumenys, sąnariai ir aplink juos esantys audiniai, pagerėja judesio amplitudė. Toliau seka pagrindinė treniruotės dalis, kurioje atliekami pratimai, individualiai parinkti atlikus judesių testavimą bei atsižvelgiant į žmogaus tikslus ir patologijas. Galiausiai atliekama baigiamoji treniruotės dalis: tempimo pratimai, kurie pagreitina atsigavimą ir atstato raumenų tamprumą.

Kokie Tavo profesiniai tikslai artimiausiems 5 metams ?

Kaip įmanoma daugiau tobulėti asmeninio trenerio srityje, praplėsti ratą žmonių iš esmės pakeitusių savo įpročius ir pasiekusių savo sėkmės istoriją.

Edvino sportiniai pasiekimai:

Laisvųjų imtynių įvairaus amžiaus grupių nugalėtojas ir prizininkas Lietuvoje bei užsienyje. Europos čempionato dalyvis.

Grįžti į blogą