Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

ZUMBA

Energijos bomba latino ritmu!

TVARKARAŠTIS TRENERIS PATRICK

Šiai treniruotei nėra jokio cenzo, nei amžiaus, nei fizinio pasirengimo. Nors treniruotė intensyvi, greitą tempą keičia lėtesnis šokis, tad nespėjantys gali atsikvėpti.

 

Zumba puikiai degina kalorijas. Vidutiniškai per vieną užsiėmimą jų sudeginama apie 600, tačiau puikiai įvaldžius judesius bei energingai juos atliekant galima išeikvoti net 1000! Puikiai lavinama ištvermė, pilvo preso ir nugaros raumenys, ne ką mažiau dirba kojos ir rankos. Visi judesiai harmoningi, tolygiai juda visas kūnas, tad Zumba puikus būdas išjudinti visus nuo sėdimo darbo apsnūdusius raumenis, apšilti prieš jėgos treniruotes bei išmokti įvairių šokių žingsnelių, kuriuos vėliau galėsite pademonstruoti ir tikrame vakarėlyje.

 

Kodėl ZUMBA?

Jus taip įtrauks muzika ir šokis, kad net nepastebėsite, kaip pralekia laikas. Bus taip smagu, kad negalėsite sustoti ir veikiau jausitės lyg būtumėte vakarėlyje, bet ne sporto klube.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija