Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

VAIKŲ KAMBARYS

GOODLIFE Vaikų kambarys sukurtas Jūsų vaikų laisvalaikiui, kad galėtų kurti, svajoti, pramogauti, sportuoti, švęsti, išdykauti ir augti sveikoje aplinkoje.

Vaikų užimtumo organizatorė JULIJA

Sportuojate pas mus GOODLIFE klube, dirbate, mokotės, einate į svarbų susitikimą, į grožio saloną, pas gydytojus ar paprasčiausiai apsipirkti ir jūsų vaikai negali arba nenori eiti kartu? Tuomet puiki galimybė palengvinti sau dienos darbus ir savo mylimą vaikutį palikti pas mus GOODLIFE vaikų kambaryje.

 

Čia jūsų vaikų lauks ne tik puikūs vaikų užimtumo organizatoriai, bet ir daug kitų įdomių užsiėmimų: kūrybos, sporto, kino teatro ir žaidimų zonose, o kur dar įvairiausi žaislai ir atrakcijos. Čia visada šilta, čia visada gera ir čia visada daug šypsenų.

 

Laukiame VISŲ išdykėlių, svajotojų, kūrėjų ir aktyvistų nuo 3 iki 11 metų.

 

 

Julija Romanovskaja

 

Labas, aš Julija ir noriu draugauti!

 

Nuo šiol, kai einate sportuoti, būtinai atsiveskite savo mažylius kartu, o aš pažadu – jie tikrai turės ką veikti. Esu sukaupusi beveik 10-ies metų patirtį darbe su vaikais, tad nei vienas tikrai nenuobodžiaus!

 

Su vaikais kursime, žaisime, lipdysime paišysime, šoksime, o kartais gal tiesiog pažiūrėsime filmą arba tik pasikalbėsime.

 

Ateikite, susipažinsime ir pasikalbėsime, ką labiausiai mėgsta veikti jūsų vaikai!

 

Lauksiu jūsų svečiuose,

Julija Romanovskaja

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

KAINA

Vaiko priežiūra iki 4 valandų:

GOODLIFE nariams ir svečiams 3 €

 

DARBO LAIKAS

I-IV 17:00-21:00 val.
V 16:00-20:00 val.

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija