Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

BALANCE

Kvėpavimo ir judesio harmonija, palydima atpalaiduojančios muzikos.

TVARKARAŠTIS
Ramune-S-m
"Man treniruotėje labai svarbu sukurti vidinę motyvaciją ir nuotaiką, taip pat taisyklingai atlikti pratimus ir gerai parinkti fizinį krūvį. Noriu, kad po treniruotės kekvienas pajustų energijos antplūdį. Žinau, kad bet kokio amžiaus žmogus gali jaustis žvalus ir savimi pasitikintis, o energija ir pasitikėjimas - tai geros sveikatos ir nuotaikos spindesys!" Ramunė Supranavičienė Grupinių užsiėmimų trenerė

Ši treniruotė, tai jogos, pilateso ir Tai Či praktikų įkvėpti judesiai, palydimi nepaprastai taikliai parinktos jausmingos muzikos. Kiekvienas garso takelis – tai atskira choreografija, sukomponuota iš nesudėtingų judesių. Būtent nesudėtingų, nes ši treniruotė skirta visiems, net ir pradedantiesiems, ir ji suteikia galimybę susipažinti su minėtų praktikų pagrindais.

 

Nesudėtingos klasikinės asanos, lėti, iš tai-či perimti judesiai, balanso pratimai – viskas suderinta su kvėpavimu. Be susikaupimo, koncentracijos į judesį, savo mintis, didelis dėmesys bus skiriamas stuburui ir juosmeniui, nepamiršime ir pratimų pilvo presui, pusiausvyrai. Ši treniruotė ugdo jėgą ir lankstumą, o svarbiausia – moko atsipalaiduoti ir harmonizuoja kūno ir minčių balansą.

 

Kodėl BALANCE?

Šią treniruotę rekomenduojame išbandyti visiems – subalansuosite mintis, atsipalaiduosite, muzika jus pakraus teigiamų emocijų. Ypatingai kviečiame įsitempusius, pavargusius, streso nuvargintus – judesys, kvėpavimas ir muzika – geriausi vaistai jums.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:
Šią treniruotę taip pat veda:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija