Sėkmės istorija ANTANAS: "Profesionaliam krepšinio sezonui pasiruošiau"

2014.07.14

Vasaros metu vieni poilsiauja kiti sportuoja lauke. Tačiau sportininkai neturi laiko kada ilsėtis, jie nuolatos treniruojasi. Neisimtis ir krepšininkai, kurie vasaros sezoną išnaudoja traumoms išsigydyti ir pasiruošti naujam sezonui. GOODLIFE sporto ir laisvalaikio klubo šeimai vienas iš klientų yra Antanas Udras. Tai krepšininkas kuris ruošiasi naujam sezonui, jis kartu dirba su asmeniniu treneriu Žygimantu.

Mes su Antanu dirbam nuo gegužės vidurio. Man, kaip asmeniniam treneriui, tai didelė motyvacija ir atsakomybė. Malonu dirbti su su krepšininku, kuris dar pernai žaidė Prienų „Tonybet„ klube. Savo ateitį regiu kaip fizinio rengimo treneris, dirbantis su sportininkais individualiai ar grupėje. Arčiau širdies būtų krepšinis, pirmiausia dėl lietuviško kraujo, o taip pat esu gan giliai išstudijavęs šios sporto šakos sportininkų poreikius. Jau ne vienerius metus dalyvauju krepšininkų vasaros stovyklose kaip fizinio parengimo treneris, tad ši veikla man nėra svetima. Džiaugiuosi, kad praeitais metais teko galimybė padirbėti sportininkų stovykloje su gerai žinomu Lietuvoje treneriu Algiu Budėnu. 

Su Antanu dirbam kartu jau kelintas mėnuo, vienas kitą puikiai pažįstam.  Turim savus tikslus ir uždavinius, kurių siekiam. Pačioje pradžioje buvo tikslas palaikyti bendrą raumenų darbo tonusą, sustiprinti atsilieknačias raumenų grupes, pridėti laisvumo ir koordinacijos. Visas darbas krypo į koordinaciją ir palaikymą, dabar perėjom prie krūvių, juos kas kart vis didiname. Savaitiniame mikrocikle išskiriam dienas tokioms treniruotėms: jėgos, sprogstamosios jėgos, galingumo, greitumo.  Po kelių savaičių sumažinsim treniruotės apimtis ir pradėsime didinti intensyvumą.

Dirbam turėdami savo treniravimo filosofiją, nenukrypstant nuo pačios sporto šakos specifikos. Stengiamės, kad kiekviena treniruotė būtų įdomi. Treniruojamės nebūtinai sporto klube, dirbame ir lauke, pvz.  išnaudojam pliažo smėlį ar stačias įkalnes pievose, didinant kojų galingumą. Esu patenkintas Antanu jo požiūriu į darbą, užsispyrimu ir atsakomybės jausmu. Tikiu , kad didelis sunkus ir juodas jo darbas nenueis veltui, o pridės jam daugiau pasitikėjimo savo jėgomis aikštelėje. Linkiu jam kad kitas sezonas butų be traumų, o ir pas sėkmingiausias!