STRONGFIT | Judesio stovykla ir mitybos dirbtuvės

Skirta visiems pradedantiems sportuoti ar truputį pažengusiems.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Kviečiame į 2-jų dienų sporto ir mitybos stovyklą, kurioje mokysimės ir tobulinsime taisyklingą pratimų atlikimo techniką, kartu gaminsime maistą pusryčių, pietų ir vakarienės dirbtuvėse, mėgausimės kvapų pirties programa ir atsipalaiduosime gamtos apsuptoje sodyboje „Ievalaukis“. Siekiant užtikrinti maksimalią kokybę, dalyvauti galės tik 10 dalyvių.

 

Jūsų laukia 4 treniruotės, skirtos išmokti taisyklingai atlikti pagrindinius judesius. Kalbėsime apie treniruočių pagrindus, taisyklingą kvėpavimą, pritūpimo, kėlimo, traukimo judesius ir jų atlikimą horizontalioje arba vertikalioje plokštumoje. Kadangi dalyvių skaičius yra ribojamas iki dešimties, kiekvienas individualiai gaus asmeninio dėmesio ir pratimai bus pritaikyti pagal fizinio pasirengimo lygį. Kiekvienam dalyviui po stovyklos bus sudaryta 8 savaičių sporto programa.

 

Mitybos dirbtuvėse kartu gaminsime aptardami, kaip pritaikyti mitybą savo tikslams ir gerai jaustis. Stengsimės išsklaidyti kuo daugiau mitų ir diskutuojant atrasti jums naudingas idėjas. Dirbtuvės susidės iš teorinės ir praktinės dalies. Praktinėje dalyje kartu gaminsime paprastus ir visiems įgyvendinamus patiekalus. Aptarsime kokie mažiausi pokyčiai jūsų mityboje galėtų atnešti daugiausiai naudos. Dalyviai taip pat gaus mitybos teorijos dalomąją medžiagą, o stovykloje kiekvienas susidarys pavyzdinį vienos dienos mitybos planą.

 

Stovykla skirta visiems pradedantiems sportuoti ar truputį pažengusiems, norintiems gerai praleisti laiką sportuojant ir tuo tarpu kažką naujo sužinoti. Taip pat, pasimetusiems tarp treniruočių programų, norintiems numesti ar priaugti svorio. Dėl nedidelio dalyvio skaičiaus viskas bus pritaikyta jums!

 

STOVYKLOS PROGRAMA

 

Šeštadienis (01. 28)

09:00-10:00 Atvykimas ir įsikūrimas

10:30-12:00 Treniruotės pagrindai ir taisyklingas kvėpavimas

12:30-14:00 Pietų gaminimo dirbtuvės
14:00-16:00 Poilsis, laisvas laikas
16:30-18:00 Pritūpimo ir stūmimo judesiai
18:30-20:00 Vakarienės gaminimo dirbtuvės
20:00-………. Pirties ritualas su kvapais

 

Sekmadienis (01. 29)

08:00-09:30 Traukimo ir klubų dominuojantys judesiai

10:00-11:00 Pusryčių gaminimo dirbtuvės
12:00-13:00 Apibendrinimo treniruotė

 

Apie lektorius

Justas Kudrevičius ir Dainius Vyšniauskas yra asmeniniai treneriai GOODLIFE sporto klube Vilniuje. Abu niekada nežada nustoti mokytis ir nekantrauja pasidalinti žiniomis su jumis. Justas yra ne tik juodo dziudo diržo savininkas, vienintelis Dynamic Neuromuscular Stabilization (DNS) treneris Lietuvoje, bet ir užkietėjęs pirtininkas. Dainius baigė BSc Global Nutrition and Health Danijoje ir įgijo trenerio bei dietisto išsilavinimą, labai mėgsta stalo žaidimus ir planuoja į stovyklą atsivežti „Catan“. 

 

DATA: 2023 m. sausio 28-29 d.

VIETA: Sodyba „Ievalaukis“
KAINA: vienam asmeniui 180 € / vykstant dviese vienam asmeniui 160 € 

 

Daugiau informacijos ir registracija:

Mob. +370 620 65996 (Dainius)

Būtina išankstinė REGISTRACIJA.

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Lektoriai:

GOODLIFE asmeniniai treneriai

Justas Kudrevičius ir Dainius Vyšniauskas

 

Stovyklos vieta:

Sodyba „Ievalaukis“

 

Stovyklos kaina:

vienam asmeniui 180 € / vykstant dviese vienam asmeniui 160 € 

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA