Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

HATHA YOGA

Kūno ir sielos harmonija.

TVARKARAŠTIS
Natalija-K-m
"Nuolatos lankant jogos užsiėmimus, sąmoningai ar nesąmoningai mes pradedame keistis. Todėl kiekvieno užsiėmimo metu vis primenu žmonėms stebėti save: stebėti ir valdyti kiekvieną kūno dalį, ir visą kūną vienu metu, stebėti savo kvėpavimą, kontroliuoti jį, atkreipti dėmesį į tai, ką šiuo metu mąsto protas arba kur nukreiptas akių žvilgsnis. Visada prašau iš žmonių daugiau sąmoningumo, buvimo čia ir dabar tiesiogine ta žodzio prasme. Buvimo ne tik kūnu, bet ir mintimis." Natalija Kuzmina Grupinių užsiėmimų trenerė | Patirtis 10 metų

HATHA YOGA – jau 5000 metų gyvuojanti visa apimanti gyvenimo filosofija, tiesiausias kelias į visišką sielos ir kūno harmoniją. Tai platus ir visokeriopai praturtinantis gyvenimo būdas, apimantis kvėpavimą, kūno lankstumą ir stiprinimą, meditaciją, sąmoningumą.

Vakariečių visuomenėje, norim mes to ar nenorime, bet ši praktika yra adaptuota greitesniam gyvenimo tempui ir įtampoje gyvenančio žmogaus protui. Taigi ja siekiama kūno ir sielos harmonijos kūno stiprinimu, dėmesingo kvėpavimo technikomis.

 

Kodėl YOGA?

Yoga padeda pasiekti rezultatus: žmonės lavina koncentraciją, išmoksta atiktrūkti nuo savo dienos darbų ir rūpesčių. Tačiau tai ilgas procesas, reikalaujantis pastangų ir nuoseklumo. O prasideda viskas nuo sąmoningo darbo su savo paties kūnu.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio