Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

BODY SCULPT & MYZONE

Siekiantiems maksimalaus efektyvumo sportuojant.

TVARKARAŠTIS
Andzej-Gunevic-pirmine
"Myzone man labiausiai patinka tuo, kad visada tiksliai gali įvertinti savo treniruotės rezultatus. Smagu žinoti, kokį atlygį gavai už įdėtas pastangas." Andžej Gunevič Grupinių užsiėmimų treneris | Patirtis 13 metų

BODY SCULPT + MYZONE - tai treniruotė, skirta siekiantiems maksimalaus efektyvumo sportuojant. Šios treniruotės metu naudojami Myzone diržai padeda pasirinkti optimalų tempą, siekiant geriausių rezultatų. O dar svarbiau – neperlenkti lazdos ir neviršyti savo galimybių ribų. Didinti ar mažinti greitį pasufleruos į ekraną išvedami jūsų pulso duomenys.

 

Sistema žavi savo paprastumu – užsisegus dirželį klientui nereikia niekuo daugiau rūpintis. Treniruotės metu trijose skirtingose salėse sistema maždaug 20 metrų atstumu pati atpažįsta šalia esančius sportininkus ir dideliuose ekranuose rodo visus pagrindinius parametrus: pulsą, sudegintas kalorijas ir pan. Grupinių treniruočių salėje vienu metu gali sportuoti ir 10 kv. m dydžio LED ekrane savo pulsą sekti virš 50 sportuojančių žmonių.

 

Kitas didelis privalumas – komandinė atmosfera. Deginkite kalorijas, rinkite Myzone taškus ir rezultatų pasiekite greičiau su Myzone treniruotėmis.

 

Kodėl BODY SCULPT + MYZONE?

Nes tai saugi ir maksimaliai efektyvi treniruotė kiekvienam.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio