Reebok challenge Training camp dalyviai neįmanoma paverčia įmanoma!

Treniruotės | 2014.06.07

Prieš gerą mėnesį startavęs unikalus projektas Reebok CHALLENGE Training camp su asmeniniu treneriu Bronium Burneika jau stebina pirmaisiais rezultatais. Kaip sekasi dalyviams, su kokiomis problemomis ar iššūkiais jie susiduria, kokių rezultatų pasiekė pakalbinome GOODLIFE trenerį Bronių.

Kiek drąsuolių turime pirmoje komandoje?

Pirmojoje komandoje yra 7 dalyviai (6 vyrai, 1 mergina).

Trumpai pristatyk dalyvius

Dalyviai buvo atrinkti labai panašiais tikslais, bet su skirtingu kūno sudėjimu arba sportine patirtimi.  Atrinkti buvo tik tie kandidatai, kurie parodė didžiausią norą sportuoti ir nepabijojo būsimų iššūkių. Akivaizdu, kad visų dalyvių noras pasiekti rezultatą yra didelis. Pagrindiniai tikslai: svorio metimas, jėgos ir ištvermės didinimas, techniškas pratimų atlikimas, mitybos korekcijos ypatumai ir keitimas.

Kiek treniruočių jau įvyko?

Jau įvyko 8 grupinės treniruotės, tai reiškia, kad greitai bus užbaigtas pirmas programos etapas.
Dalyviai dirba tiek savarankiškai, tiek su asmeniniu treneriu. Treniruotėse pradedame naudoti daugiau svorių, kurių dėka bus stiprinama dalyvių jėga. Prieš tai buvo dirbama su ištverme, koordinacija, statika ir technišku pratimų atlikimu.

Kokie pirmieji rezultatai?

Pirmieji rezultatai yra visokeriopi, bet bendras požymis yra tas, kad krenta visų dalyvių svoris. Vienam nukrito 5 kilogramai, kitam 3 kilogramai. Išskirčiau ne tiek svorio metimą, kiek tai, kad dalyviai pažengė treniruočių procese ir pratimus atlieka taisyklingiau, taip pat išmoko derinti mitybą.

Kokie pačių dalyvių komentarai?

Pats dažniausias komentaras yra tas, kad žmonės atėję į salę nesitiki ir nežino kas jų laukia.
Atsiliepimai teigiami, kaip ir patys rezultatai: ryškėja raumenys, subalansuota mityba neapkrauna organizmo, krūvis kiekvienam individualus.
Lino Misevičiaus komentaras:

„Pamatau treniruotės pradžioje ant lentos užrašytus dienos pratimus su pakartojimų skaičiumi ir galvoju „tai neįmanoma“. Įpusėjus pratimams matau, kad laikas irgi tik įpusėjęs, vadinasi vilties tilpti į laiko normą yra! Ir iš tiesų – kartais telpu, kartais nespėju, bet tik kelių pakartojimų trūksta. Žodžiu, krūvis motyvuojančiai balansuoja tarp „tai neįmanoma“ ir „visgi įmanoma“”.


 Akimirkos iš treniruočių:

Grįžti į blogą