LesMills BODYPUMP – populiariausia pasaulyje treniruotė jau ir GOODLIFE!

Laisvalaikis | 2015.09.11

Karščiausia sezono naujiena – LesMills BODYPUMP treniruotė. Šios treniruotės garsėja tuo, jog leidžia greičiau pasiekti norimų rezultatų ir jau po pirmųjų užsiėmimo savaičių galima džiaugtis kūno pokyčiais. Sportuokite su 5 geriausiais sertifikuotais GOODLIFE treneriais: Žygimantu, Julija, Vytautu, Justina ir Andriejumi.

Les Mills BodyPump – viena iš pamatinių LES MILLS programos treniruočių, padedančių greitai formuoti, sutvirtinti ir sustiprinti visą kūną. Pasitelkiant mažo svorio apkrovas (svarelius), specialias lazdas bei Step platformas ir intensyviai kartojant judesius deginami riebalai, stiprinamas kūnas ir greitai tvirtėja liesieji kūno raumenys.

BodyPump visame pasaulyje yra vienas iš greičiausių būdų padailinti kūną, kadangi atliekant pratimus, kurių metu reikia pritūpti, lenktis, spausti ir kelti, iššūkis metamas visoms pagrindinėms raumenų grupėms. Šios treniruotės garsėja tuo, jog leidžia greičiau pasiekti norimų rezultatų ir jau po pirmųjų užsiėmimo savaičių galima džiaugtis kūno pokyčiais. Pažangiausia BodyPump choreografija ir populiariausių hitų grojaraštis, pagal kurį sportuojama, atnaujinami kas tris mėnesius.

Visi besitreniruojantys raginami pasirinkti norimos masės svarelius ir, padedant labiausiai kvalifikuotiems treneriams, siekti pačių geriausių visos grupės rezultatų! Tie, kas mano, kad sportuoti yra nuobodu, bus priversti pakeisti savo nuomonę, kadangi BodyPump yra itin dinamiška ir motyvuojanti veikla! Bodypump treniruočių metu, pratimai skirtingoms kūno vietoms kartojami 70-100 kartų, taigi iš viso treniruotės metu atliekama net 800 pakartojimų.

BODYPUMP sujungia nuotaikingą muziką, profesionalią choreografiją, jėgos pratimus. Tai labai dinamiška treniruotė, kuri neleis nuobodžiauti. Pasirinkite norimos masės svarelius ir, su GOODLIFE treneriais, siekite geriausių rezultatų! 

Užsiėmimų TVARKARAŠTIS

Grįžti į blogą