Ką renkiesi TU?!

Laisvalaikis | 2014.07.06

Šiandien rytą pradėjau su mintimi „kodėl žmonės nesirenka gero gyvenimo”? Kas jiems draudžia būti laimingais, mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais malonumais? Jie bėga, lekia, skundžiasi ir keikiasi vietoje to, kad sustotų, atsisuktų į save ir paklaustų: po velnių, ką aš darau ne taip!? Juk dauguma iš mūsų tikrai daro ne taip, bet apie tai net nepagalvoja. Kaltina valdžią, visus aplinkui ir patį likimą, kad gyvenimas yra blogas, sunkus, varginantis, tuščias ir beprasmis.

Visų pirma paklausk savęs ką tu padarei ir darai, kad jis būtų kitoks? Daugumai iš mūsų gyvenimas geresnis niekada ir nebus. Kodėl? Todėl, kad kiekvieną dieną mes užsiimame vis ta pačia veikla ir tikimės kitokio rezultato. Bet juk tai visiškai kvaila. Jei tu nepasikeisi, tai ir aplink tave niekas nepasikeis.

Stebiuosi žmonėmis, kurie galvoja jog vieną dieną pasportavę ar pavalgę sveiko maisto jie taps sveikesni. Stebuklų nebūna! Nori gyventi geriau? Prašau! Viskas tavo rankose. Ar girdi ką sakau? Ne mano, ne politikų, ne aplinkinių ar likimo rankose. Viskas tik TAVO RANKOSE! Ir viskas prasideda nuo tikslų išsikėlimo. Kuo tu nori būti, kur nori nukeliauti, ką nori pasiekti, ką nori turėti, ką nori sukurti, dėl ko tu gyveni? Nes jeigu nežinai ką tu nori pasiekti, tai garantuoju, nieko ir nepasieksi.

Lašas po lašo ir akmenį pratašo. Lietuvių liaudies patarlė ne iš piršto laužta. Jau mūsų proseneliai žinojo, kad viskas prasideda nuo mažų, atrodo visai nereikšmingų, darbų.

Pabudęs kiekvieną rytą išvėdini kambarį, pasikloji lovą, o gal padarai mankštą ar paskaitai knygą saviugdai. Atrodo tai smulkmenos, bet maži dalykai veda prie didingų. Pradėdami nuo smulkmenų mes ugdome savo valią, discipliną, kontrolę. Vėliau pereiname prie vis daugiau ir daugiau pastangų bei valios reikalaujančios veiklos. Gal tai sveika mityba, gal žalingų įpročių atsisakymas, darbo pakeitimas, sportas ar studijos.

Pradėję keisti savo gyvenimą pastebėsite, kad sėkmė jus aplanko vis dažniau. Sėkmė – tai jūsų įdirbis. Kuo jis didesnis, tuo ir sėkmė jums šypsosis dažniau. Nes gyvenimo kokybė tiesiogiai priklauso nuo tavo anksčiau padarytų ir dabar daromų sprendimų.

Atminkite, kad visos dienos yra vienodos. Nėra pirmadienio ir šeštadienio. Yra diena kuri vadinasi – ŠIANDIEN. Jeigu šiandien tu netobulėji tu žengi žingsnį atgal. Ir geriau pamiršk tokius žodžius kaip negaliu ir tingiu. Tai didžiausi mūsų priešai. Šiandien negaliu negerti… šiandien leisiu sau valgyti bet ką… šiandien tingiu skaityti… šiandien negaliu neparūkyti… šiandien tingiu sportuoti… Tai silpnumo požymis! O silpni žmonės laimingi nebūna.

Grįžti į blogą