Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Tomaž Brinec

Fizinio parengimo treneris

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Man gera būti pavyzdžiu kitiems, mokyti ir įkvėpti žmones gyventi Gerą Gyvenimą!

  • Įgytas Bakalauro laipsnis Kroatijoje, Zagrebo Sporto Universitete (KIF) – Strength and Conditioning Coach and Physical Preparedness Specialist, LSU Treniravimo Sistemos Magistro studijos (II kursas). TMG (tensiomyography) Team raumenų sandaros ir funkcinių tyrimų specialistas. Daugiametis Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinės bei Serbijos moterų krepšinio rinktinės fizinio parengimo treneris. Šešis kartus Slovėnijos bokso čempionas, Nacionalinės rinktinės narys bei daugkartinis tarptautinių turnyrų dalyvis ir prizininkas. Atlikęs per 50 šuolių parašiutu profesionaliame lygmenyje. Nuolatinis seminarų ir sporto stovyklų dalyvis ir organizatorius bei pranešimų rengėjas. EPCA Europos fizinio parengimo asociacijos narys bei kasmetinių konferencijų dalyvis, patirties nuolat besisemiantis iš geriausių savo srities specialistų visame pasaulyje. Daugelį metų dirba su profesionaliais sportininkais bei komandomis - krepšinio, futbolo, rankinio, bokso, teniso ir k.t. srityse.

  • Darbo patirtis (fizinio parengimo treneris) – daugiau kaip 20 metų. Dirbęs fizinio parengimo treneriu BC Lietuvos Rytas, BC KRKA, TK Otocec, RK Olimpija, NK Interblock, NK Koper ir k.t. Treniravęs daugelį profesionalių krepšininkų, kurių tarpe NBA žaidėjai Goranas ir Zoranas Dragičiai, Jonas Valančiūnas ir k.t. Sportinė patirtis – boksas (81kg kategorija) – 8 metai.

  • TMG tyrimų specialistas / asmeninis treneris / seminarai

  • Nes GOODLIFE kolektyvas nestandartinis, be galo pozityvus. Šis klubas yra pavyzdys visiems, kuomet ne tik treneriai, bet ir patys klientai suvokia asmeninių treniruočių svarbą.

  • Nes man gera būti pavyzdžiu kitiems, mokyti, įkvėpti žmones gyventi Gerą gyvenimą. Daug metų dirbdamas su profesionaliais sportininkais įgijau tam tikrus kokybės standartus. Mano manymu, visi, ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir pradedantys sportininko karjerą jaunuoliai ar tiesiog aktyviai sportuojantys mėgėjai – visi nusipelno teisingo, profesionalaus požiūrio, žinių ir patirties turinčio trenerio darbo. Tad mano darbo moto – profesionalus sportas kiekvienam.

Užduok klausimą

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija