Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Stanislovas Grincevičius

Asmeninis treneris

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Treniruotės salėje didina pasitikėjimą savimi gyvenime.

  • Bakalauro studijos Lietuvos Kūno Kultūros Akademijoje (šiuo metu Lietuvos Sporto Universitetas), atletinio rengimo ir sveikatingumo specialybės. Bakalauro metu stažuotė atlikta Kroatijoje, Zagrebe, Biotrening fizinio rengimo organizacijoje. Sporto magistro laipsnis įgytas Suomijoje, Jyvaskylos Universitete. Nacionalinės fizinio rengimo organizacijos sertifikatas (CSCS); Training for Warriors (Level-1) sertifikatas; Bioforce ištvermės trenerio sertifikatas. Tekę dalyvauti įvairuose seminaruose Lietuvoje, Kroatijoje, Vokietijoje bei Suomijoje.

  • Fizinio rengimo treneris „Jyvaskyla Basketball Academy“ (2016-2018 m.) / Fizinio rengimo treneris grindų riedulio komandoje „Happee“ (15-17 m. vaikinai; 2017-2018 m) / Fizinio rengimo treneris „BC Atletas“ krepšinio komandoje (2014-2015 m.) / LSU universiteto abiejų krepšinio komandų fizinio rengimo treneris (2014-2015 m.) / Fizinio rengimo treneris krepšinio mokykloje „Perkūnas“ (8-9 metų vaikai bei 15-16 metų paaugliai; 2014-2015 m.) / Badmintono ir fizinio rengimo treneris Kauno Badmintono klube (2011-2014 m). / Įvairių krepšinio ir badmintono stovyklų dalyvis ir treneris.

  • Asmeninis treneris / Fizinio rengimo treneris.

  • Nes jis vienas tokio pobūdžio ir kokybės klubas Lietuvoje.

  • Nes be GYVENIMO daugiau nieko nėra. Be sporto – yra GYVENIMAS, bet jis nėra GERAS. Aš tai žinau, todėl ir esu treneris, bet aplinkui mane - žino ne visi, o dar mažiau taip gyvena. Todėl ir bandau parodyti žmonėms, kad jeigu nėra GERO GYVENIMO, GOODLIFE gali padėti!

Užduok klausimą

X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija