Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Natalija Kuzmina

Grupinių užsiėmimų trenerė

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Gyvenime esu išsikėlusi keletą tikslų, tad jų pasiekti nesirenkant gero ir sveiko gyvenimo tiesiog neįmanoma!

  • Vilniaus Universitetas anglų filologijos bakalauras / Atlikta pedagoginė praktika gimnazijoje - vedžiau anglų kalbos pamokas / Tarptautinės "Mai Ram Yoga International Yoga Association" jogos mokytojos diplomas bei sertifikatas, leidžiantys mokyti suaugusius ir vaikus pagal šią metodiką / Dalyvavau daugybėje jogos stovyklų, tarp jų ir jogos mokytojų stovykla / Nuo 2011 metų vasaros stovyklų visai šeimai jogos mokytoja.

  • Nuo 2011 metų jogos mokytoja/trenerė suaugusiems ir vaikams.

  • Grupinių užsiėmimų trenerė - JOGA jaunimui.

  • GOODLIFE patinka, nes orientuotas į visą šeimą. Sukuria aktyvios veiklos tėvams, seneliams ir vaikams. Žavi tai, kad klubas yra naujas ir modernus. Čia investuojama į kokybę, ne tik į kiekybę, investuojama į santykius viduje kolektyvo, o tai labai motyvuoja. Darbas savaime tampa hobiu.

  • Gyvenime esu išsikėlusi keletą tikslų, tad jų pasiekti nesirenkant gero ir sveiko gyvenimo tiesiog neįmanoma! Sportas - puiku. Rūpintis kūnu labai svarbu, tačiau virš kūno yra sveikas protas ir švari sąmonė, kurie yra taip reikalingi judant jogos keliu.

Užduok klausimą

X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija