Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Monika Stankevičienė

Mitybos specialistė | Patirtis 2 metai

SKAITYTI STRAIPSNIUS

  • Sporto vadyba ŠU, 2012 m. / Viešieji ryšiai ŠVK, 2015-2019 m. / 2017 m. Sports Nutrition specialist (European Fitness school); Sportininkų mityba (Aeromix fitneso mokymo centras); Dietologija ir sveikata (Aeromix fitneso mokymo centras); Dietologija ir psichologija – du neatskiriami mokslai (Aeromix fitneso mokymo centras) / Sertifikuota Eneagramos ir NLP praktikė (ICTA – international coach and trainer associacion) / Profesinės patirties nuolat semiuosi teoriniuose bei praktiniuose seminaruose.

  • Sporto mitybos specialistė nuo 2017 metų / Asmeninė patirtis (95-55 kg) / Lengvosios atletikos fanatikė (bėgimas) / 2018 metais įkuriau savo sveikatingumo koučinimo studiją ,,MoVictuS‘‘.

  • Sporto mitybos specialistė, TANITA MC-780 Segmentinės kūno sandaros atlikimo specialistė ir konsultantė.

  • Atsižvelgia į svarbiausius žmogaus tikslus. Visapusiškai supranta ir palaiko, kad laimingas ir sveikas žmogus yra VISUMA - tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

  • Išbandžiau praktikoje abu gyvenimo variantus: sąmoningą ir nesąmoningą gyvenimą. Pastarasis – kaip užtrauktas rankinis stabdis, jokio progreso. Pirmasis skatina tobulėti, mėgautis procesu ir visus ,,negaliu, nepavyks, nemoku, neturiu laiko, aš kitoks‘‘ sutraiško be gailesčio! Kurį gyvenimą renkiesi Tu?

Užduok klausimą

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija