Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Mantas Balčiukynas

GOODLIFE įkūrėjas

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Reikia siekti ne tobulo kūno, o tobulai jaustis kūne, kurį turi.

  • Bakalauro studijos Vilniaus universitete, ekonomikos fakultete, Vadybos informacinių sistemų specialybė. Magistro studijos Mykolo Romerio universitete, Finansų rinkų specialybė 7 metų patirtis dirbant regiono vadovu kompanijoje Apple. Paskutinė pozicija: regiono vadovas Pabaltijo, Balkanų šalims ir Bulgarijai. Aktyvus sporto entuziastas daugiau nei 15 metų. Nuolatinis dalyvavimas sporto ir sveikatinimo seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Kompetencijos kėlimas pardavimų, marketingo, klientų aptarnavimo ir vadovavimo srityse.

  • 7 metų patirtis dirbant regiono vadovu kompanijoje Apple. Paskutinė pozicija: regiono vadovas Pabaltijo, Balkanų šalims ir Bulgarijai. 4 metų patirtis vadovaujant GOODLIFE, vystant inovatyvaus, klientų rezultatus užtikrinančio sporto klubo verslo modelį. Aktyvus sporto entuziastas daugiau nei 15 metų.

  • GOODLIFE įkurėjas ir vadovas

  • Nuostabi komanda ir dar nuostabesnė bendruomenė. Kai tiek motyvuotų ir talentingų žmonių susiburia dėl vieno tikslo – klientų rezultatų, neįmanoma tampa įmanoma. Džiaugiuosi būdamas to dalimi.

  • Tikiu, kad modernioje kasdienybėje užgožti "informacijos triukšmą”, pabėgti nuo kasdienio streso ir gerai jaustis kiekvieną dieną galima tik judant. Tai padeda išlaikyti šviesų protą, išlikti kūrybišku ir džiaugtis gyvenimu. Noriu savo gyvenimą leisti būtent taip ir noriu motyvuoti žmones rinktis tokį gyvenimą. Jaučiuosi atradęs savo kelią gyvenime ir kiekvieną rytą keliuosi degančiomis akimis ir su naujomis idejomis, kaip padėti žmonėms gyventi geresnį gyvenimą.

Užduok klausimą

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija