Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Laimonas Smulkys

Asmeninis treneris

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Jeigu tai neįmanoma šiandien, nereiškia, kad tai bus neįmanoma rytoj!

  • Lietuvos Sporto Universitetas: sporto bakalauras atletinio rengimo bei kūno rengybos (sveikatingumo) specializacijose / Erasmus studijos Oradėjos universitete (Rumunija) bei Zagrebo universitete (Kroatija) / Nuolat tobulinu žinias bei gebėjimus seminaruose bei mokymuose / Tikslinių funkcinių treniruočių su pakabinamais diržais (TRX) sertifikuotas treneris / „Šiuolaikinių technologijų taikymas rengiant sportininką“ mokymai / „Aukšto meistriškumo svarsčių kilnojimas“ mokymai.

  • 8 metai kanojų irklavimo sporte (daugkartinis Lietuvos bei tarptautinių varžybų prizininkas, Lietuvos rinktinės narys) / 2013 – 2015 m. atletinio rengimo treneris Kauno krepšinio mokykloje „Perkūnas“/ nuo 2015 m. treniruoklių salės treneris, asmeninis treneris, grupinių užsiėmimų treneris (CrossFit, Endurance, TRX, funkcinės treniruotės) / Ido Portal judesių kultūros propaguotojas.

  • Asmeninis treneris / treniruočių programų sudarymas bei instruktavimas / sveikos gyvensenos bei mitybos konsultavimas / taisyklingų judėjimo gebėjimų lavinimas.

  • Nes GOODLIFE bendruomenė yra „GYVA“. Nes čia treneriai žmonėms padeda išsikelti realių tikslų pagal jų galimybes bei jų siekti. Nes čia žmonės mokomi judėti natūraliai, o ne įsprausti į treniruoklių rėmus. Nes čia atmosfera fantastiška!

  • Nes gyvenimas yra judėjimas, o mokyti judėjimo yra mano pašaukimas. Svarbu nuolatos šviesti žmones kaip tai daryti bei dalintis idėjomis. Žmogaus judėjimo potencialas yra milžiniškas, tad čia visada yra iššūkių, vadinasi, dažnai reikia nugalėti save, o jei sugebame tai padaryti, tikiu, sugebėsime ir kitose gyvenimo srityse. Visada primenu sau ir aplink esantiems – „Jeigu tai neįmanoma šiandien, nereiškia, kad tai bus neįmanoma rytoj“. Nes iššūkiai mus verčia jaustis gyvais ir gyventi iš tiesų.

Užduok klausimą

X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija