Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Justina Paliulionytė

Grupinių užsiėmimų trenerė

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Gyvenu gerą gyvenimą, nes jis motyvuoja mane pakeisti blogus, senus įpročius, į sveikus ir naudingus.

  • Lietuvos edukologijos universitetas - šokio pedagogika / Nuo 2012 metų šoka gatvės šokių studijoje "F.U." / Nuolatinė konvencijų dalyvė.

  • Nuo 2013 metų grupinių užsiėmimų ir šokių trenerė / Nuo 2002 metų užsiima profesionalia menine gimnastika.

  • Grupinių užsiėmimų trenerė.

  • Renkuosi GOODLIFE, nes čia šeimos sporto klubas, jame jaučiuosi lyg namie. Kiekvieną dieną mane pasitinka ir išlydi su šypsena. GOODLIFE komanda visada pasiruošusi pagelbėti, kai to reikia. šis sporto klubas man suteikia daugiau pasitikėjimo ir motyvavimo savo siekiais. Taigi, GOODLIFE renkuosi, nes iš jo pasisemiu geros nuotaikos ir energijos visai dienai.

  • Gyvenu GOODLIFE, nes jis motyvuoja mane pakeisti blogus, senus įpročius, į sveikus ir naudingus. Pasirinkus sveiką ir aktyvų gyvenimą, aš jaučiuosi ne tik geriau, bet ir lengviau. Sportas man suteikia pasitikėjo ir džiaugsmo. Mane teigiamai nuteikia, kai kaskart ateinant į GOODLIFE, matau ten žmones, kurie susirenka sportuoti. Tai mane dar labiau motyvuoja rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimą.

Užduok klausimą

X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija