Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Julija Beperščiūtė

Grupinių užsiėmimų trenerė | Patirtis 7 metai

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Patenkintas ir į treniruotę vėl atėjęs žmogus - pats didžiausias mano darbo įvertinimas.

  • TTVAM ir MRU teisės bakalauras / European Fitness School aerobikos instruktoriaus licencija / KKSD aerobikos instruktoriaus licencija / TRX instruktoriaus licencija / Euroeducation: „Basics of Power“, „Basics of Step“, „Basics of Aeroclassic“, "Basics of Pilates", "Slow'n'strong - new look"/Fitness Academy "Group exercise Pump training" / Fitness Factory: "Functional training", "Gym personal training (I, II, III lygiai)" / LAF: "Teorija/praktiniai sportinės ir bendrosios aerobikos trenerio - instruktoriaus mokymai" / Nuolatinė įvairių konvencijų ir sporto renginių Lietuvoje ir užsienyje dalyvė.

  • Nuo 2012 metų aerobikos instruktorė / Nuo 2006 metų mėgėjiška sportinė patirtis aerobikoje.

  • Grupinių užsiėmimų trenerė / Funkcinių treniruočių trenerė.

  • Nes GOODLIFE randu tokias vertybes, kaip judėjimas, puiki savijauta, gera nuotaika, energija, grožis, bendraminčių ratas, įgyvendinta nauja idėja , todėl atsiranda didelis noras kuo daugiau padaryti. Aktyvų sportą atradau prieš 8-9 metus ir jau po pirmos treniruotės supratau, kad tai - mano naujo gyvenimo dalis.

  • Geras gyvenimas - kiekvieno žmogaus siekiamybė. Be jokios abejonės, kiekvienas "gerą gyvenimą" supranta savaip. Geras gyvenimas man - tai judėjimas, puiki savijauta, gera nuotaika, energija, grožis, bendraminčių ratas, įgyvendinta nauja idėja. Vienas iš mano tikslų - įrodyti, kad sportas nevargina, o atvirkščiai - suteikia dar daugiau energijos ir sukelia dar didesnį norą judėti bei aktyviai gyventi. Savo treniruotėse stengiuosi "pažadinti" kiekvieną, padėti pamilti sportą ir pajausti judėjimo džiaugsmą. Patenkintas ir į treniruotę vėl atėjęs klientas - pats didžiausias mano darbo įvertinimas.

Užduok klausimą

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija