Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Edvardas Grišinas

Dietologas

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Trys pagrindiniai mano mitybos stiliaus ideologiniai bruožai: sveikatingumas, našumas, ilgaamžiškumas.

  • Įgijau Vilniaus universiteto medicinos fakulteto medicinos gydytojo išsilavinimą, rezidentūros kryptis: dietologija / Kiekvienais metais tobulinuosi Lietuvos bei užsienio rengiamuose dietologų konferencijose.

  • Nuo 2017 m. dirbu Vilnius Santaros klinikose / Esu lektorius Aeromix fitneso mokymų centre, dėstau būsimiems mitybos specialistams / Pastaruosius metus patirties sėmiausi „AlfaSteps“ sporto klube link geresnių rezultatų vesdamas Lietuvos olimpiečius: biatlonininką Vytautą Strolią, lengvaatletę Modestą Morauskaitę, irkluotoją Ieva Adomavičiūtę / Dirbu keliose privačiose klinikose konsultuodamas sergančiuosius nutukimu, turinčius virškinimo trakto sutrikimų ar esančius po atliktų bariatrinių operacijų pacientus.

  • Med. gydytojas dietologas.

  • Nes GOODLIFE - tai ne ,,sporto klubas “ – tai bendruomenė, kurioje darbas tampa nedarbu, nuovargis virsta energija.

  • Dažniausiai girdimas klausimas: Dietologas? O kas Jūs esat? Būdamas medicinos gydytoju žvelgiu į žmogaus organizmo visumą prieš pradėdamas gvildenti galimus mitybos įpročių trūkumus. Turime suprasti, kad kaip netaisyklingas sportas gali pakenkti žmogaus sveikatai, taip ir netinkamai parinktas maistas gali turėti didelių neigamų padarinių. Nekalbame tik apie blogą savijautą ar svorį. Turime žymiai svaresnių organizmo sistemų, kurias privalome saugoti bei gerinti su tinkamai parinkta mityba.

Užduok klausimą

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija