Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Deimantė Šopytė

Kineziterapeutė | Patirtis 5 metai

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Sveikas gyvenimo būdas padeda jaustis ne tik tvirčiau, energingiau, bet ir teikia vidinę laimę ir motyvaciją.

  • ŠVK kineziterapijos bakalauras / Reabilitacinio fitneso instruktoriaus išsilavinimas / Kursai: Asmeninės ir grupinės treniruotės sudarymo prinicipai kineziterapeuto darbe; Holistinis požiūris į griaučių-raumenų sistemą. Funkcinės raumenų grandinės; Kaklinės stuburo dalies ištyrimas ir kineziterapija; Raumenų ir raumenų grandžių testavimas ir korekcija: liemens ir kojų raumenų funkcinės grandys; Peties sąnario ištyrimas ir kineziterapija; Dubens dugnas ir sėdmenys. Treniravimo subtylybės; Sveika nugara. Pilateso pratimai stuburui; Korekcinių pratimų parinkimo ir skyrimo strategija. Funkcinis judesių vertininimas; Sportinis - miofascialinis masažas; Moterų treniravimo principai; Žmonių su laikysenos sutrikimais treniravimo ypatumai; Atramos ir judėjimo sistemos testavimas; Osteochondrozė, tarpslankstelinio disko išvarža; Žmonių, sergančių sanarių ligomis, treniravimo ypatumai; Žmonių, sergančių stuburo ligomis, treniravimo ypatumai: skoliozė.

  • 2015 m. SC „Energetikas“ / 2015 m. UAB „Atostogų parkas“ / 2016 m. UAB „Gradiali“ vyr. kineziterapeutė / 2019 m. Všį FK „Vilnius“.

  • Kineziterapeutė

  • GOODLIFE man yra vieta, kur galiu save realizuoti, puikiai praleisti laiką, susitikti su žmonemis, būti naudinga ir turėti galimybę spręsti žmogiškas sveikatos problemas.

  • Geras - sveikas gyvenimas leidžia daugiau džiaugtis bei daryti tai, ką noriu ir kaip noriu.

Užduok klausimą

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio