Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Artūras Sujeta

Sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Visi žinojo, kad to neįmanoma padaryti, vienas to nežinojo ir padarė.

  • 2007-2011 m. Lietuvos kūno kultūros akademija – Reabilitacijos bakalauras (taikomoji fizinė veikla) / 2011-2013 m. Lietuvos sporto universitetas – Taikomosios fizinės veiklos magistras / 2013 – šiuo metu. Lietuvos sporto universitetas – Biomedicinos mokslų srities, biologijos krypties doktorantūros studijos.

  • 2011 - 2013 m. Visuomenės sveikatos biuras, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistas / 2012-2013 m. Sporto treneris (kūno dizainas, judamojo aparato stiprinimas), mitybos specialistas – Jonavos kūno kultūros ir sporto centras / 2014 - dabar Nacionalinis sveikatinimo institutas, mokslinių tiriamųjų projektų vykdymas / 2014 - dabar VšĮ „Sveikatinimo programos“ SIL sporto centras - Sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas.

  • Mitybos konsultacijos, asmeninių mitybos planų sudarymas, maisto suderinamumas, sportas ir mityba, maisto papildai, nutukimo prevencija, reabilitacija po traumų.

  • Pažanga, progresas, ateities sporto specialistų kolektyvas. Noriu, kad Goodlife su manimi taptų net ir Betterlife!

  • Už daugelį įskiepytų vertybių esu dėkingas savo šeimai – tėvams, kurie yra nuostabūs žmonės ir nedraudė man pasirinkti tai ką noriu rinktis gyvenime. Būdamas dar 16-metų išlaikiau sporto normatyvus elito klasės lygiu, o būdamas 14-metų patyriau chirurginę krūtininės ląstos operaciją, po kurios, praėjus 3 mėnesiams galėjau padaryti 1 prisitraukimą. Nebuvau stiprus – švelniai tariant. Tačiau, man dvasia (nežinau kaip pavadinti tą jausmą) neleido man pasiduoti ir „liepė“ sportuoti, treniruoti valią ir kūną, pamenu nuo vienerius metus bėgiojau net per -20 laipsnių, po to sirgti neteko).

Užduok klausimą

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija