Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

Andrius Česnauskas

Sporto vadovas - asmeninis treneris | Patirtis 6 metai

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Sportas + mityba + disciplina + poilsis + motyvacija = rezultatas. O gal paprasčiau Tu + asmeninis treneris = rezultatas?

  • Lietuvos karo akademija/ LEU trenerio kvalifikacija / Sukaupta patirtis dirbant su Žydrūno Savicko treneriu Stasiu Česnausku / Profesinės patirties nuolat semiasi teoriniuose bei praktiniuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje.

  • Nuo 2006 metų kovinio ir fizinio rengimo specialistas Lietuvos kariuomenėje / Nuo 2013 asmeninis treneris / Nuo 2001 metų sportinė patirtis: Biržų moksleivių absoliutus štangos spaudimo nugalėtojas / Lietuvos jaunimo štangos spaudimo čempionato dalyvis / Daugkartinis multisporto varžybų (mini EKO maratonas, nuotykių lenktynės, Nykštietiškas triatlonas, Vilnius Challenge, Strong race (Latvija)) dalyvis ir prizininkas / Alytaus salės tinklinio čempionas / Lietuvos kariuomenės paplūdimio tinklinio čempionas / Pabaltijo kariškių žaidynių paplūdimio tinklinio čempionas / Pasaulio kariškių žaidynių paplūdimio tinklinio dalyvis / Daugkartinis paplūdimio tinklinio turnyrų dalyvis ir prizininkas.

  • Asmeninis treneris

  • Nes jis yra “gyvas”.

  • Niekas nenori blogo gyvenimo, bet tik nedaugelis supranta, kad GERAS GYVENIMAS priklauso nuo mūsų pačių, nuo mūsų sprendimų ir veiksmų. Tik teigiamai į gyvenimą žiūrintis žmogus gali pastebėti ir pasinaudoti galimybėmis kurias suteikia mus supanti aplinka.

Užduok klausimą

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija