YOGA SMALL GROUP

Norintiems turėti ypatingai lankstų kūną.

TVARKARAŠTIS
"Joga mažoje grupėje - tai yra mūsų galimybė gilintis į jogą visiems kartu ir tuo pačiu žymiai individualiau nei grupinėse treniruotėse. Mažoje grupėje nėra žmonių kaitos, o tai atveria galimybes visuomet gilinti mūsų praktiką ir pritaikyti ją grupės narių poreikiams." Natalija Kuzmina Grupinių užsiėmimų trenerė | Patirtis 10 metų

YOGA SMALL GROUP – tai jogos užsiėmimai ypatingai mažai, iki 5 žmonių susidedančiai grupei. Tokiose grupėse Jūs gaunate daug asmeninio dėmesio ir visada išlaikote bendros grupės bendravimo malonumą.

 

Tai ypatingai lanksti grupė, kurioje užsiemimų elementai ir turinys priderinami prie grupės narių pageidavimų ir poreikių. Tai išties puikus būdas tobulinti kūno kontrolę ir siekti tobulėjimo jogos srityje. Viskas vyksta jogos praktikų ribose, tačiau joga apjungia savyje ir kūno kontrolę bei lavinimą, kvėpavimo technikas, sąmoningą atsipalaidavimą, meditacijos elementus. Visa tai mes galime paliesti mažoje grupėje. Mes galime daryti mini paskaiteles ir po truputi kalbėti apie jogos filosofiją, galime mokintis kvėpuoti ir iškvėpinėti įtampą, o galime koncentruotis į kūno lankstumo, ištvermės ir jėgos lavinimą, judant lėtu jogos užsiemimo ritmu.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas: