Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

TMG TESTAVIMAS

Ištiriama raumenų sandara, funkcinės charakteristikos, vietinis raumens nuovargis, atrofija, tonusas, raumenų sinchroniškumas, pertempimas, ir daugelis kitų specifinių raumenų savybių.

TRENERIS TOMAŽ
Tomaz_small
"Paprastas, ne invazinis ir selektyvus būdas ištirti svarbiausias raumenų susitraukimo savybes ir funkcijas." Tomaž Brinec Fizinio parengimo treneris

TMG testavimą atlieka Tomaž Brinec, profesionalių sportininkų parengimo treneris.

 

 

TMG – Aukštos kokybės paslaugos ir sprendimai
TMG (Tensiomiografija) yra patvirtintas ne invazinis metodas preciziškai tiksliai matuoti raumenų susitraukimo savybes, atsaką į elektrinį impulsą. TMG testas yra atliekamas patyrusių TMG komandos ekspertų, o daugelio metų patirtis ir sukaupti tyrimų duomenys leidžia atlikti tiksliausią kiekvieno tyrimo įvertinimą ir pateikti rekomendacijas kaip pagerinti esamą situaciją. TMG diagnostika atskleidžia tikrąsias raumenų funkcines savybes ir padeda sukurti unikalią, detalizuotą ir specialiai pritaikytą treniruočių programą raumenų darbo optimizavimui. Tai revoliucinis metodas, padedantis išvengti traumų.

 

TMG naudojamas:

- Sporto programų kūrime. Padeda treneriams tiksliai nustatyti sportuojančiojo silpnąsias vietas ir tikslingai programą pritaikyti taip, kad visi kūno raumenys dirbtų optimaliausiai.
- Sporto medicinoje – stebėjimams ir traumų rizikos įvertinimui bei valdymui atsistatymo laikotarpiu. Padeda gydytojams teisingai planuoti reabilitaciją ir sumažina pakartotinių traumų tikimybę.
- Sporte – užtikrinti ir išlaikyti sportininko pasirengimo lygiui, individualioms ir korekcinėms programoms kurti, kurios orientuotos į specifinius raumenis tam, kad sumažinti raumenų asimetriją ir kitus disbalansus siekiant maksimalių rezultatų.
- Vadovams ir treneriams – padeda priimant informatyvius sprendimus. Pavyzdžiui, kuriuo žaidėju remtis ateinančiose varžybose, o kuriam geriau pailsėti. TMG leidžia stebėti visos komandos būklę sezono metu bei teisingai įvertinti ne sezono metu pakitusį fizinį pasirengimą.

 

Privalumai
- Treniruočių programų optimizavimas
- Traumų prevencija ir reabilitacija
Po diagnostikos, pateikiami specifiniai pratimai ir rekomendacijos, kurie apjungia raumenų aktyvaciją, galios, greičio ugdymą ir t.t. Ilgalaikis ir reguliarus TMG tyrimas ir diagnostika ženkliai sumažina nekontaktinių traumų tikimybę ir reikšmingai pakelia fizinio parengimo treniruočių programos lygį bei efektyvumą.

 

Prieinamumas
Mobilumas – TMG įranga yra mobili, tad testas gali būti atliktas bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje. TMG ekspertas gali prisitaikyti prie komandos ar bet kurio sportuojančio tvarkaraščio, nesutrukdant įprastos treniruočių rutinos
Greitas atlikimas – diagnostiniai matavimai visai komandai atliekami vos per kelias valandas, nes vieno sportininko testavimas užtrunka mažiau nei 30 minučių.

 

Rekomedacijos
Daugelio metų patirtis dirbant su geriausiais pasaulio sportininkais, klubais ir organizacijomis, tokiomis kaip:
FC Barcelona, Real Madrid CF, FC Manchester United, FC Chelsea, FC Milan, FC Alletico Madrid, Italian National Football team, Slovenian National Football & Basketball Teams, BC Union Olimpija, BC Khimki Moscow ir daugelis kitų.

 

_

 

Registruokitės paslaugai pas asmeninį vadybininką.

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija