Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

SCULPT SMALL GROUP

Norintiems turėti sportišką, estetišką ir gražų kūną.

TVARKARAŠTIS
Zygimantas-M-m
"Turėkite sveiką ir gražų kūną, kurio nusipelnėte! Individualiai parinkti pratimai ir mažos grupės motyvacija yra tiesiausias kelias atrodyti taip, kaip norite." Žygimantas Malinauskas Asmeninis treneris

SCULPT SMALL GROUP – tai treniruotės, kurių pagrindinis tikslas – padailinti kūno formas, turėti sportišką, estetišką ir gražų kūną.

 

Sculpt treniruotės skirtos tiems, kurie nori padailinti kūno linijas, sutvirtinti viso kūno raumenis. Treniruotės lavina tiek jėgą, tiek ištvermę. Rezultatų sieksite naudodami įvairią įrangą. Treniruočių tempas vidutinis, daug dėmesio skiriama taisyklingai judesių atlikimo technikai. Bazinių judesių pagalba ne tik pagražinsite kūno formas, bet ir pagerinsite kraujotaką, sustiprinsime giliuosius raumenis ir galėsite džiaugtis gera savijauta kiekvieną dieną.

 

Treniruotės mažose grupėse suderina geriausias asmeninių ir grupinių treniruočių savybes: asmeninį dėmesį ir individualumą bei motyvaciją gaunamą iš grupės. Mažos grupės – puiki treniruočių forma siekiantiems rezultatų!

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija