SCULPT SMALL GROUP

Norintiems turėti sportišką, estetišką ir gražų kūną.

TVARKARAŠTIS
"Turėkite sveiką ir gražų kūną, kurio nusipelnėte! Individualiai parinkti pratimai ir mažos grupės motyvacija yra tiesiausias kelias atrodyti taip, kaip norite." Žygimantas Malinauskas Asmeninis treneris | Patirtis 9 metai

SCULPT SMALL GROUP – tai treniruotės, kurių pagrindinis tikslas – padailinti kūno formas, turėti sportišką, estetišką ir gražų kūną.

 

Sculpt treniruotės skirtos tiems, kurie nori padailinti kūno linijas, sutvirtinti viso kūno raumenis. Treniruotės lavina tiek jėgą, tiek ištvermę. Rezultatų sieksite naudodami įvairią įrangą. Treniruočių tempas vidutinis, daug dėmesio skiriama taisyklingai judesių atlikimo technikai. Bazinių judesių pagalba ne tik pagražinsite kūno formas, bet ir pagerinsite kraujotaką, sustiprinsime giliuosius raumenis ir galėsite džiaugtis gera savijauta kiekvieną dieną.

 

Treniruotės mažose grupėse suderina geriausias asmeninių ir grupinių treniruočių savybes: asmeninį dėmesį ir individualumą bei motyvaciją gaunamą iš grupės. Mažos grupės – puiki treniruočių forma siekiantiems rezultatų!

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.