Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

MASAŽAI

Sumažinkite emocinę ir nervinę įtampą, greitai padailinkite kūno apimtis ir atsikratykite celiulito.

MASAŽO SPECIALISTĖ RENATA

 

SAVIJAUTĄ GERINANTYS IR KŪNĄ PUOSELĖJANTYS MASAŽAI/ĮVYNIOJIMAI*

 

MASAŽAS | Galimi pasirinkimai:

   TRUKMĖ    KAINA

Nugaros, apykaklės, sprando, veido, galvos, rankų, pėdų

 

30 min 15 €

Nugaros+galvos, nugaros+krūtinės ląstos, nugaros+rankų, nugaros+apykaklės, nugaros+veido, veido, rankų, atpalaiduojantis, kojų, limfodrenažinis

 

45 min 25 €

Bendras kūno, nugaros+kojų, nugaros+veido, nugaros+rankų, nugaros+galvos, taškinių galūnių (galvos, veido, plaštakų, pėdų), KOBIDO – japoniškas terapinis veido masažas

 

60 min

75 min

90 min

35 €

40 €

55 €

Įvyniojimas Cello geliu+masažas 60 min 35 €

 

*Masažo tipas parenkamas individualiai pagal poreikį bei nusiskundimus

   

 

 

Rezervuokite laiką masažui:

 

Renata Kievinaitė – masažuotoja

Mob. +370 678 52400

Facebook: RK Masažai

 

 

 

Klasikinis masažas

 

Tai seniausias sveikatos higienos ir gydymo menas, apimantis daugiatūkstantinę istoriją. Jis įgavo platų pritaikymą visame pasaulyje. Šis natūralus gydymo būdas šiandien darosi dar aktualesnis, negu anksčiau.

 

Klasikinis masažas susideda iš keturių pagrindinių būdų:  glostymas, trynimas, maigymas, vibracija.

 

Šių būdų dėka mes galime pasiekti atitinkamų terapinių poslinkių, nesuteikiant mūsų klientui nemalonių pojūčių, bet atvirkščiai suteikiant džiaugsmą ir pasitenkinimą. Klasikinis masažas yra pagrindas daugelio kitų masažo rūšių.

 

Taškinis masažas

 

Taškinis masažas – tai vienas refleksoterapijos tipų, susidedančių iš mechaninio poveikio pirštu arba jį pakeičiančiu instrumentu daugiausiai į tuos pačius akupunktūros taškus (biologiškai aktyvūs taškai (BAT)), kurie naudojami adatų terapijoje.

 

Lyginant su adatų terapija (akupunktūra) taškinis masažas turi privalumų, jis beskausmis. Atliekant taškinį masažą, išvengiama komplikacijų: kraujavimo, infekcijos, adatos sulaužymo arba A.T. šildymo metu pasitaikančio odos nudegimo.

 

Taškinis masažas, lyginant su klasikiniu, turi privalumų: daug tiksliau dozuojamas krūvis ir yra galimybė jį diferencijuoti skirtingose ligos stadijose; galima slopinti arba aktyvinti nervų ir raumenų sistemą, vidaus organų funkcijas; taškinis masažas pasižymi didesniu tikslumu ir lanksčiu poveikiu, leidžiančiu vienu metu atpalaiduoti vienus raumenis ir stimuliuoti kitus, kas ypatingai svarbu, gydant centrinius spąstinius paralyžius. Taškinis masažas gali būti derinamas su klasikiniu ir segmentiniu.

 

Limfodrenažinis masažas

 

Limfodrenažinis masažas – padeda greitai sumažinti kūno apimtis, atsikratyti celiulito be alinančių treniruočių, pagerinti jūsų savijauta. Toks masažas teigiamai veikia sveikatą, valo ir detoksikuoja organizmą.

 

Pagrindinė limfinės sistemos paskirtis yra palaikyti skysčių pusiausvyrą audiniuose, kraujyje, iš organizmo šalinti toksinus, nereikalingas medžiagas, apsaugoti nuo ligų.

 

Ši sistema šalina skysčių sankaupas, mažina pabrinkimus, patinimus, dėl to atliekant limfos drenažą gerėja kraujotaka, medžiagų apykaita. Kadangi atliekant limfos masažą jos tėkmė pagreitėja dešimčia kartų, iš organizmo greičiau šalinami toksinai, šlapimo ir pieno  rūgštys. Specialistų teigimu, kai limfinė sistema yra užsiteršusi, nuolat kyla spuogų, oda būna sausa arba pernelyg riebi, ant kūno įvairiose vietose ryškėja celiulitas. Masažas yra malonus, atpalaiduojantis, atliekami ilgi lėti judesiai.

 

Medaus masažas

 

Medaus masažas atstoja viso kūno pilingą. Medus išvalo ir atveria odos poras, ją regeneruoja, šalina visą suragėjusį sluoksnį, maitina bei valo šlakus. Oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Medus, išskirdamas biologiškai aktyvias medžiagas, absorbuoja toksinus ir padeda jų greitam pašalinimui iš organizmo.

 

Medus puiki priemonė celiulito mažinimui. Natūralus medus skatina toksinų pasišalinimą bei maitina ir stangrina odą. Sujungus šias ypatingas medaus savybes su specialia masažo technika, pasiekiama itin puikių rezultatų – oda tampa lygi, stangri ir švelni lyg šilkas,o kūno apimtys – žymiai mažesnės! Medaus masažo nerekomenduojama daryti nėštumo  metu, esant odos bėrimams, vidaus ligų paūmėjimui, uždegimui bei karščiuojant, esant alergijai medui, esant dideliam kūno plaukuotumui.

 

Anticeliulitinis masažas

 

Anticeliulitinio masažo metu sukeliama aremija (kraujavimas) audiniuose. Gausiai srovenantis kraujas padeda pašalinti riebalus iš riebalinių ląstelių. Aktyvinama kraujotaka aprūpina audinius deguonimi bei maisto medžiagomis, pašalinamas anglies dvideginis, bei toksinai. Taip pat atliekami masažuojamieji veiksmai padeda transportuoti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją. Gydymo procesas vyksta veikiant kraujotakos, limfotakos sistemas bei po oda esantį jungiamąjį audinį, kuris dėl celiulito formavimosi susilpnėja. Todėl anticeliulitinis masažas nėra skausmingas. Procedūros metu netraumuojami celiulito pažeisti audiniai, o normalizuojamos jų funkcijos. Gydymo eigoje oda tampa lygesnė, stangresnė, mažėja kūno dalių apimtys.

 

Įvyniojimas su medumi

 

Įvyniojimas su medumi – tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių kūno sričių – šlaunų, sėdmenų, pilvo ir rankų – netolygiam poodiniams sluoksniui (celiulitui) mažinti. Oda tampa švaresnė, elastingesnė, lygesnė. Mažėja apimtys. Norint didesnio efekto, rekomenduojama derinti su medaus, anticeliulitiniu ar limfodrenažiniu masažais.

 

Medus turi savyje didelį kiekį būtinų vitaminų ir mikroelementų. Jame yra apie 300 įvairių veikliųjų junginių, kurie padeda kovoti su mikrobais, virusais, grybeliu, stabdo antibiotikams atsparių bakterijų dauginimąsi, jas naikina. Be antimikrobinio veikimo, medus ir jo produktai slopina uždegimą ir jo sukeltus simptomus, malšina skausmą ir atpalaiduoja. Nuo senų laikų jis taikomas ne tik į vidų, bet ir taikomas žaizdų greitesniam dezinfekavimui ir gydymui. Todėl nuo seno medus rekomenduojamas kaip stiprinantis ir palaikantis vaistas, esant bet kokiam organizmo susilpnėjimui.

 

Įvyniojimas su cello geliu

 

Įvyniojimo nauda: celiulito naikinimas, kūno apimčių mažėjimas, svorio sumažinimas, šlakų pašalinimas, organizmo išvalymas, jungiamojo ir riebalinio audinio ląstelių atstatymas, mikrocirkuliacijos ir limfos tekėjimo atstatymas, medžiagų apykaitos optimizavimas, odos jungiamojo audinio elastingumo padidinimas; strijų profilaktika.

 

Cello Gelis – rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos principais. Tai priemonė ne tik celiulito ir svorio mažinimui, bet ir patologijų mažinimui, o taip pat į šį preparatą įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui.
Procedūrą atlikti galima įvairioms probleminėms zonoms – talijai, viršutinei rankų daliai, pilvui, šlaunims, ar kelių zonai, jei yra susikaupusių riebalų.

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio