Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

KETTLEBELL TRAINING

Viso kūno treniruotė naudojant giras.

TVARKARAŠTIS TRENERIS TOMAŽ
Tomaz_small
"Gera fizinė forma yra tarsi visų sporto šakų ar bet kokios fizinės veiklos stuburas, pagrindas. Dirbti pagal profesionalias programas neturėtų būti tik atletų privilegija – tai prieinama visiems žmonėms. Kai jautiesi stiprus, garantuotas, tai suteikia niekuo nepakeičiamą pasitikėjimą savimi, savo kūno kontrolės, valdymo, galios jausmą. Užtenka energijos kitose sporto treniruotėse ir kasdienėje veikloje. Tai iš esmės keičia gyvenimo kokybę visose srityse." Tomaž Brinec Fizinio parengimo treneris

Kettlebell (gira) – vienas universaliausių sporto įrankių. Kettlebell training – tai „viskas viename“ – sprendimas moderniame pasaulyje nuolat skubantiems žmonėms, siekiantiems maksimalaus efekto per trumpiausią laiką. Treniruotės lavina labai daug fizinių savybių vienu metu: galia, balansas, koordinacija, jėga ir ištvermė, vikrumas. Darbas su giromis labai fiziologiškai natūralus, judesiai organiški ir artimi prigimtiniams žmogaus kūno judesiams. Kitaip nei įprastos treniruotės su svoriais, šios treniruotės apjungia daug balistinių judesių ir leidžia įdarbinti būtent greitąsias raumenų skaidulas, todėl taip pat tinka sprogstamajai galiai didinti.

 

Kodėl KETTLEBELL TRAINING?

Šios treniruotės labai efektyvios, o kadangi naudojama tik vienos rūšies įranga, nereiks galvoti apie detales ir visą dėmesį galėsite skirti savo judesių technikai ir maksimaliam galimybių išnaudojimui.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija