Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

HIIT

Mesk iššūkį sau!

TVARKARAŠTIS TRENERIS LAURYNAS
Laurynas2
"Meskite iššūkį sau. Unikali aukšto intensyvumo treniruotė, kurios metu konkuruosite tik su savimi pačiu." Laurynas Paukštys Grupinių užsiėmimų treneris | Patirtis 5 metai

HIIT – tai treniruotė, apie kurią viskas pasakyta jos pavadinime – High intensity interval training (aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė). Tai pusvalandis, per kurį pasitikrinsite savo fizinio pasiruošimo ribas ir, be abejo, jas pagerinsite.

 

Kodėl HIIT?

Nors trenruotė intensyvi, kiekvienas dalyvis pratimus atlieka savo tempu nustatytais laiko intervalais, o su kolegomis nesivaržoma. Dėl šios priežasties, pasirinkus tinkamą tempą, treniruotė gali tikti net ir žemesnio treniruotumo sportininkams. Treniruotės metu mesite iššūkį tik sau pačiam. Jei per 30 sekundžių padarysite 30 pritūpimų – puiku. Jei per tą patį laiką įveiksite 5 ir tai Jūsų šiandieninė riba – taip pat puiku. Tad laukiami visi.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 30 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija