Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

GONG RELAX | Naujiena

Trys viename – protui, kūnui, sielai.

TVARKARAŠTIS TRENERIS RAIMONDAS
Raimondas2
"Šiame užsiėmime integruosime tris elementus – lėtą judesį, balsą ir visišką atsipalaidavimą gongų garse. Mokysimės pajausti savo kūne įtampas, tame tarpe ir emocines, bei jas atpalaiduoti, kad galėtume jaustis lengvai tiek vidumi, tiek išore. Pro uždarytas duris ramybė nesiveržia, ją reikia įsileisti." Raimondas Binkauskas Grupinių užsiėmimų treneris

GONG RELAX apjungia lėto judesio, kvėpavimo, balso, garso terapijos ir meditacijos formas.

 

Lėto judesio ir balso pratimai paruošia kūną, atpalaiduoja jausmų ir minčių įtampas – jie atliekami užsiėmimo pradžioje. Kitą užsiėmimo dalį gulima ir mėgaujamasi gongų skleidžiamais garsais. Galima jausti, kaip garsas tarsi persmelkia kiekvieną ląstelę lyg švelnus rūkas viską padengiantis balta ramybe. Praktikuoti gali visi: ir jauni, ir vidumi nesenstantys.

 

Kodėl GONG RELAX?

Kiekviena treniruotė ir vidinis patyrimas dalinai yra skirtingi, tačiau tikslas vienas – tai pilnas kūno, jausmų ir proto atsipalaidavimas.

 

Rekomenduojame visiems, kurie siekia: visuomet būti jaunu vidumi; kokybiškai pailsėti; išmokti paprastų kūną atpalaiduojančių pratimų; išmokti kvėpavimo technikų, laisvai, taisyklingai kvėpuoti; išmokti medituoti; būti visapusiškai harmoninga asmenybe.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija