Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

FUNCTIONAL SMALL GROUP

Norintiems judėti laisvai ir nevaržomai.

TVARKARAŠTIS
Andrius_2
"Šios treniruotės tiems, kurie nori patogiai jaustis savo kūne. Naudosime netradicinius pratimus, įvairias judesių modifikacijas, kas padės jaustis patogiai bet kokioje gyvenimo situacijoje. Nustebsite pamatę, kiek daug gali jūsų kūnas!" Andrius Česnauskas Sporto vadovas - asmeninis treneris

FUNCTIONAL SMALL GROUP – tai treniruotės, kurių pagrindinis tikslas – lavinti kūno funkcionalumą, gebėjimą atlikti judesius.

 

Functional treniruotės skirtos tiems, kurie nori išbandyti savo kūno galimybes judėti laisvai ir nevaržomai, atlikti tokius judesius, kurių anksčiau nesugebėdavote. Treniruotės labai dinamiškos, jų metu naudojamos visos įmanomos priemonės, labai įvairūs poilsio ir pakartojimų intervalai. Stipri orientacija į kūno universalumą, lavinamos visos pagrindinės savybės: jėga, ištvermė, lankstumas, mobilumas ir kita. Tikslas – turėti kūną, kuris puikiai jaučiasi bet kokioje situacijoje: bėgant, čiuožiant, minant dviračiu, užsiiminėjant komandinėmis sporto šakomis ir kita.

 

Treniruotės mažose grupėse suderina geriausias asmeninių ir grupinių treniruočių savybes: asmeninį dėmesį ir individualumą bei motyvaciją gaunamą iš grupės. Mažos grupės – puiki treniruočių forma siekiantiems rezultatų!

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:
Šią treniruotę taip pat veda:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija