Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

FAT BURNER

Stiprina raumenyną, degina kalorijas, mažina riebalinį sluoksnį.

TVARKARAŠTIS
Ramune-S-m
"Akivaizdu, kad sportas grupėje skatina pasistengti labiau, pasivaržyti tarpusavyje arba netgi aplenkti trenerį. Ilgiau sportuojantys vienas kitą net balsu paragina judėti greičiau, kelti aukščiau, šokti toliau. Tai tik dar kartą įrodo, kad grupinės treniruotės tikrai „užveda”, o kai dirbi maksimaliu režimu ir rezultatai netrunka pasirodyti." Ramunė Supranavičienė Grupinių užsiėmimų trenerė | Patirtis 21 metai

Tai intervalinė treniruotė, skirta vidutinio ir aukšto fizinio pasirengimo žmonėms. Jų metu pratimai yra grupuojami poromis, o kiekviena pratimų pora kartojama tris kartus. Dirbame 30 sekundžių, o 15 sekundžių ilsimės. Treniruojantis tokiu principu sudeginama nemažai kalorijų, o kalorijų deficitas padeda mažinti riebalinį audinį.

 

Treniruotės metu atliekame įvairaus pobūdžio pratimus, dirbame ir su savo kūno svoriu, ir su papildomais įrankiais. Beveik visus pratimus galima palengvinti, todėl treniruotę gali lankyti ir vidutinio fizinio pasirengimo žmonės, tačiau pradedantiesiems ji gali būti per sunki.

 

Kodėl FAT BURNER?

Atsikratyti, sudeginti, numesti – jei šiuos tris žodžius lyg verdiktą kartojate aplink liemenį ar šlaunis nepastebimai apsivyniojusioms riebalų sankaupoms, ši treniruotė kaip tik jums. Rezultate ne tik mažiau riebalų, bet ir daugiau jėgos, lankstumo ir ištvermės.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:
Šią treniruotę taip pat veda:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio