Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

CIRCLE TRAINING + PRESS

Circle training - intensyvi jėgos treniruotė rato principu, kuri skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, traumų rizikai mažinti, todėl ji tinka įvairaus fizinio pasirengimo lankytojams.

TVARKARAŠTIS TRENERIS VYTAUTAS

Ši funkcinė treniruotė  skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, traumų rizikai mažinti, todėl ji tinka įvairaus fizinio pasirengimo lankytojams. Circle training + Press treniruočių metu yra lavinamos fizinės kūno savybės, taip formuojamas sportiškas ir stangrus kūnas.

 

Treniruočių metu atliekami kompleksiniai pratimai, kai apkraunama daug raumenų grupių vienu metu. Ši treniruotė leidžia apjungti visus bazinius pratimus į vientisą sistemą, kuri padeda efektyviai dirbti tiek asmeninių, tiek grupinių treniruočių metu. Treniruotės pabaigoje skiriamas išskirtinis dėmesys pilvo preso ir liemens raumenų formavimui. 

 

KODĖL CIRCLE TRAINING + PRESS?

GERINA raumenų bei sąnarių balansą // MAŽINA traumų riziką // DIDINA fizinį pajėgumą // REGULIUOJA kūno svorį.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

GOODLIFE sportuojame tik su treneriais, specialistų pagalba visada nemokama, o treniruotės subalansuotos geram gyvenimui! Registruokis ir išbandyk bet kurią paslaugą ar treniruotę nemokamai.
Pakvietimas galioja nesilankius GOODLIFE 12 mėn.

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija