BURN SMALL GROUP

Efektyviai ir sveikai mažinkite kūno svorį.

TVARKARAŠTIS
"Nebevarkite laikydamiesi įmantrių dietų ir nuolat viltingai lipdami ant svarstyklių. BURN grupėse padėsime atrasti būtent jums geriausiai tinkantį dienos ir savaitės režimą. O individualių, į judesio lavinimą orientuotų treniruočių pagalba sutirpdysite nereikalingus kilogramus greitai ir sveikai." Donatas Klimašauskas Asmeninis treneris | Patirtis 14 metų

BURN SMALL GROUP – tai treniruotės, kurių pagrindinis tikslas – deginti kalorijas ir atsikratyti nereikalingos riebalinės masės.

 

Burn treniruotės skirtos tiems, kurie nori efektyviai ir sveikai mažinti kūno svorį ir gerinti bendrą savijautą. Treniruotės pasižymi tuo, kad nenaudojami dideli svoriai, tačiau naudojama daug pakartojimų, lavinama ištvermė. Didelė dalis pratimų atliekama su savo kūno svoriu, nežalojant sąnarių. Ši treniruotė tikra energijos bomba! Dėka puikios atmosferos mažoje grupėje net nepajusite, kaip prabėga laikas, ir galėsite greitai džiaugtis norimais rezultatais.

 

Treniruotės mažose grupėse suderina geriausias asmeninių ir grupinių treniruočių savybes: asmeninį dėmesį ir individualumą bei motyvaciją gaunamą iš grupės. Mažos grupės – puiki treniruočių forma siekiantiems rezultatų!

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:
Šią treniruotę taip pat veda: