BODY SCULPT & MYZONE

Siekiantiems maksimalaus efektyvumo sportuojant.

TVARKARAŠTIS
"Myzone man labiausiai patinka tuo, kad visada tiksliai gali įvertinti savo treniruotės rezultatus. Smagu žinoti, kokį atlygį gavai už įdėtas pastangas." Andžej Gunevič Grupinių užsiėmimų treneris | Patirtis 13 metų

BODY SCULPT + MYZONE – tai treniruotė, skirta siekiantiems maksimalaus efektyvumo sportuojant. Šios treniruotės metu naudojami Myzone diržai padeda pasirinkti optimalų tempą, siekiant geriausių rezultatų. O dar svarbiau – neperlenkti lazdos ir neviršyti savo galimybių ribų. Didinti ar mažinti greitį pasufleruos į ekraną išvedami jūsų pulso duomenys.

 

Sistema žavi savo paprastumu – užsisegus dirželį klientui nereikia niekuo daugiau rūpintis. Treniruotės metu trijose skirtingose salėse sistema maždaug 20 metrų atstumu pati atpažįsta šalia esančius sportininkus ir dideliuose ekranuose rodo visus pagrindinius parametrus: pulsą, sudegintas kalorijas ir pan. Grupinių treniruočių salėje vienu metu gali sportuoti ir 10 kv. m dydžio LED ekrane savo pulsą sekti virš 50 sportuojančių žmonių.

 

Kitas didelis privalumas – komandinė atmosfera. Deginkite kalorijas, rinkite Myzone taškus ir rezultatų pasiekite greičiau su Myzone treniruotėmis.

 

Kodėl BODY SCULPT + MYZONE?

Nes tai saugi ir maksimaliai efektyvi treniruotė kiekvienam.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas: