Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

ACRO YOGA | Naujiena

Žaisminga judėjimo forma su akrobatikos ir terapijos elementais.

TVARKARAŠTIS TRENERIS KAROLIS
Karolis2
"ACRO YOGA man buvo vienintelis išsigelbėjimas, padėjęs susitvarkyti mąsines stuburo bėdas, atsiradusias nuo sėdimo darbo ir netinkamo sporto. Tuo pačiu toks pasitikėjimą skatinantis, visą kūną tvirtinantis sportas vėliau išgelbėjo nuo aibės traumų ar padėjo atsistatyti, kai mėgindavau kažką naujo, ekstremalaus... Jau nekalbant apie mokinių atnešamą džiaugsmą, kuomet kalba apie savo kopimą į Everesto Basecamp'ą ar kitus gyvenimo pasiekimus, kuriuos jie sieja su ACRO YOGA! Tiesiog raketos tęsti toliau!" Karolis Valickas Grupinių užsiėmimų treneris

ACRO YOGA – tai dinaminio aktyvumo užsiėmimas su daugiau nei trimis esminėmis dalimis, kurios skiriasi savo tikslais, bet kaip visuma sukuria darnią, nuoseklią treniruotę. Užsiėmimas pasižymi pozityviomis emocijomis, individualiu savo kūno įvaldymu, darbu dviese, tryse ir daugiau, bendro balanso centro jautimu.

 

Kodėl ACRO YOGA?
Dėka mūsų metodikos vyksta daug greitesnis giliųjų raumenų vystymas, o dėl darbo dviese arba tryse žymiai lengviau atlikti pratimus taisyklingai, taip dar labiau pagerinant sporto efektyvumą bei sumažinant netaisyklingo atlikimo rizika.

Ypatingai norint sustiprinti apatinį presą, turėti nugarą be skausmų bei tiksliai koordinuojamą balansą, šis užsiėmimas – smagiausias būdas pasiekti tikslus.

 

Savo poros turėti nebūtina. Užsiėmimų metu aktyviai prakaituojama, todėl labai rekomenduojama su savimi turėti vandens, kad atstatyti prarandamus skysčius. 
Jei žinote, kad dažnai prakaituoja delnai, reguliariai sportuojant patariama įsigyti talko.

Turint pasislinkusį stuburo diską, patartina kineziterapeuto konsultacija. Turint išvaržų – pakanka sąmoningai save jausti ir būti instruktoriaus rekomenduojamose komforto zonose. 

 

ACRO YOGA VIDEO.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija